Apie DIGITALas

person Paskelbtas: DIGITALas list Į: Naujienos Ant: comment Komentuoti: 0 favorite Paspausti: 843

Apie DIGITALas 

UAB “DIGITALas” vienintelis telefonspynių gamintojas ir didžiausias telefonspynių, elektroninių spynų ir praėjimo kontrolės įrangos pardavėjas Lietuvoje. UAB “DIGITALas” atlieka telefonspynių pardavimą, montavimą ir techninį aptarnavimą daugiabučiuose bei privačiuose namuose, komercinėse, gamybinėse, biuro patalpose. Taip pat mūsų firma sėkmingai montuoja vaizdo stebėjimo bei praėjimo kontrolės sistemas mokykloms, valstybės institucijoms, ofisams ir kitoms patalpoms, kurioms norima apriboti praėjimą, užtikrinti nuolatinę kontrolę ar kitu būdu sustiprinti patalpų saugumą. Esant pageidavimui, pajungiame praėjimo kontrolę su audio/video telefonspynėmis. 

Norėdami pateikti daugiau informacijos apie mūsų įmonę, paruošėme keletą faktų apie mus:

- 2003 m. UAB DIGITALas tapo vieninteliu įgaliotu LASKOMEX atstovu Lietuvoje. Per pastaruosius du dešimtmečius tapome daugelio mūsų patikimumą įvertinusių šioje srityje žinomų prekių ženklų atstovais: RAINMANN, PROX, COMMAX, HYUNDAI TELECOM ir kitų žinomų užsienio kompanijų. DIGITALas nuolatos testuoja naujausią įrangą, ieško naujų ir patikimų techninio suderinamumo galimybių.

-2015 metais DIGITALas buvo įtrauktas į oficialų patvirtintų tiekėjų sąrašą. Įmonė DIGITALas yra asociacijos Security group narė, pelniusios Gazelę ir kitus apdovanojimus už technologinius sprendimus inovacijų srityje.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienins Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija