Vartų automatikos sistemos

Vartų automatikos sistemos (Vartų automatika) - sistemos skirtos vartų automatiniam atidarymui ir valdymui.

Vartų automatikos sistemos- tai automatizuota vartų valdymo sistema, susidedanti iš vartų, variklio, pavarų, valdymo bloko ir nuotolinio valdymo pultelio rinkinio, kurio pagalba saugiai ir patogiai pateksite į kiemo, namų, įstaigos ar kitą teritoriją. Turėdami vartų automatika, nuotoliniu valdymo pulteliu neišlipdami iš automobilio arba neišeidami iš namų atidarysite ir uždarysite kiemo, garažo ar kitus vartus. Vartus galima valdyti per atstumą, tad kol privažiuosite prie vartų, jie jau bus atsidarę.

Mūsų kataloge pateikiama įvairių tipų vartų automatika.

Siūlome trijų grupių automatikas pagrindiniams vartų tipams:
– stumdomiems (arba slankiojantiems). Tokie vartai puikiai tinka sklypuose kurie yra platūs įvažiavimo atžvilgiu. Slankiodami išilgai tvoros jie užima labai mažai naudingo ploto.
– varstomiems. Klasikinio tipo vartai labiausiai paplitę visame pasaulyje. O taip yra todėl, kad jų konstrukcija nėra sudėtinga, įsirenginėjant juos nereikia kažkokių didelių žinių, jų kaina yra ženkliai žemesnė nei tokių pačių matmenų stumdomų vartų.
– garažo (arba pakeliamiems). Vartai sudaryti iš sekcijų – horizontalių plokštelių, sujungtų į vieną visumą. Garažo vartai pasikelia į viršų ir yra nustumiami į Jūsų garažo vidų ir jame priglunda lygiagrečiai prie lubų, todėl efektyviai išnaudojama erdvė.

Vartų automatikos komplektai

Vartų automatikos komplektai - automatinio vartų...

Vartų automatika D-FORCE

Vartų automatika D-FORCE - patikimo gamintojo, laiko...

Kelio užtvarai-užkardai (šlagbaumai) D-FORCE

Kelio užtvarai-užkardai (šlagbaumai) D-FORCE - patikimo...

Pulteliai vartų automatikoms D-FORCE

Pulteliai vartų automatikoms D-FORCE - Universalūs ir...

Krumpliastiebiai stumdomų vartų automatikai

Krumpliastiebiai stumdomų vartų automatikai - stumdomų...

Signalinės lempos vartų automatikoms

Signalinės lempos vartų automatikoms - automatinių vartų...

Fotoelementai vartams

Fotoelementai vartams - automatinių vartų papildomas...

Pagrindinės (valdymo plokštės) vartų automatikoms D-FORCE

Pagrindinės (valdymo plokštės) vartų automatikoms...

Kilpos detektoriai

Kilpos detektoriai - automatinių vartų papildomas...

Distancinio valdymo komplektai vartams

Distancinio valdymo komplektai vartams - vartų...

GSM valdikliai vartams (SIM kortele)

GSM valdikliai vartams (SIM kortele) - kontroleriai, GSM...

Universalūs įrašomi kopijuojantys pulteliai

Universalūs įrašomi kopijuojantys pulteliai -...

Aktyvūs filtrai

Vartų automatikos sistemos- tai pavarų, valdymo bloko ir pultelio komplektas, kurio pagalba patogiau pateksite į namų ar biuro teritoriją. Kokybiška vartų automatika yra patikimos įeigos kontrolės ir pastato saugumo sistemos dalis, todėl prieš užsisakant, reikėtų pasikonsultuoti su specialistais.

    Automatiniai vartai žymiai palengvina kasdienį vairuotojo gyvenimą, įpratusį parkuoti „savo kregždę“ garaže ar šalia esančiame sklype. Su jais jums nereikės rankiniu būdu atidaryti varčių, net nereikia išeiti iš automobilio. Vartų valdymas iš nuotolinio valdymo pulto arba mygtuko. Be to, dėl vairavimo jūs atsikratysite nerimo, kad durys pradės užsidaryti netinkamiausiu momentu ir sugadins automobilį. Automatika patikimai nustato juos bet kurioje padėtyje.
    Patikimų ir gerų vartų buvimas visais laikais buvo pirmasis požymis, pagal kurį buvo vertinamas kiekvieno namų savininko ūkis ir gerbūvis. Šiuolaikiniai įprastiniai arba automatiniai vartai vis dar turi tradicinę funkciją apsaugoti patalpas ar kiemo erdvę iš išorės ir tuo pat metu tarnauja kaip susisiekimo koridorius tarp "išorinio" ir "vidinio" pasaulio.
    Automatinių vartų pavara yra aukštųjų technologijų įranga, leidžianti atlikti vartų automatinį valdymą per nuotolį. Tokie prietaisai yra labai populiarūs rinkoje dėl funkcionalumo, montavimo ir derinimo paprastumo, aukštų saugos standartų ir papildomo patogumo, kurio dėka vartų atidarymo ir uždarymo procesas yra kuo greitas ir patogus.

    Mūsų įmonė jau realizavo vartų automatikos sistemas daugiau nei 5000 klientų, tarp kurių tiek privatūs asmenys, tiek įvairių formų Lietuvos įmonės, kurios įvertino platų automatikos asortimentą mūsų internetinėje parduotuvėje. Mūsų specialistų konsultacijos yra visiškai nemokamos, pakanka kreiptis į mus nurodytais telefonais ir užsisakyti neišeinant iš namų. Mes garantuojame jums aukštos klasės prekių įsigijimą ir operatyvų pristatymą visoje Lietuvoje.

AKCIJA VARTŲ AUTOMATIKOS SISTEMOS – ATNAUJINTAS asortimentas (jau mūsų sandėliuose) dar žemesnėmis kainomis! Nauji ir tapę populiariais D-Force vartu automatikos sistemos modeliai dar žemesnėmis kainomis! Visos automatinių vartų sistemos didmeninėmis ir akcinėmis kainomis!

Vartų automatikos sistemos - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija