UAB „DIGITALas“ vienintelis telefonspynių gamintojas ir didžiausias telefonspynių, elektroninių spynų ir praėjimo kontrolės įrangos pardavėjas Lietuvoje. Pati įmonė buvo įkurta 2000 metais. Nuo įkūrimo pradžios įmonė specializuojasi įvairiausiose technologijose, tokiose kaip apsaugos sprendimai, durų ir lauko domofonai, durų spynos, nuotolinio valdymo pultai, daugiabučių durų telefonai ir kt. Taip pat mūsų kataloge rasite tokius gaminius tokiu brandų, kaip Rainmann, Prox, Commax, Hyundai, Telecom ir Laskomex. Mes atlikome šių sistemų diegimą daugelyje valstybinių ir viešųjų įstaigų, mokyklų, daugiabučių ir privačių namų, komercinių bei gamybinių patalpų. UAB „DIGITALas“ nuolat vykdo naujausios aparatūros bandymus, ieško naujų ir patikimų technikos suderinamumo variantų. Vieną iš prioritetinių įmonės veiklos sričių laikome bendradarbiavimą su aparatūros gamintojais: konsultuojamės dėl naujų gaminių montavimo ir eksploatacijos galimybių, aptariame problemas, su kuriomis susiduri meistrai. 

Kalbant apie gamybą, pristatėme rinkoje keletą produktų, kurie tapo mūsų bestseleriais. DD-5100 daugiabučio telefonspynė yra viena iš jų. DD-5100 telefonspynė – vienas populiariausių DIGITALas gaminių, tai naujausia, šiuolaikinė, aukšto apsaugos lygio bei šiuolaikiško dizaino telefonspynė, specialiai pritaikyta sudėtingoms aplinkos sąlygoms. Šiuo metu Lietuvoje sumontuota daugiau nei 10 000 DIGITALas telefonspynių. UAB DIGITALas nuolat vykdo naujausios aparatūros bandymus, ieško naujų ir patikimų technikos suderinamumo variantų. Vieną iš pagrindinių įmonės veiklos sričių laikome bendradarbiavimą su aparatūros gamintojais: konsultuojame dėl naujų gaminių montavimo ir eksploatacijos galimybių, aptariame problemas, su kuriomis susiduria mūsų meistrai. 

Mūsų profesionalų komanda yra visada pasiruošusi padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją mūsų klientams. Esame atviri naujiems galimybėms, visada siekiame tobulinti savo žinias kartu su naujomis technologijomis.


Per veiklos dešimtmetį bendrovės darbų apimtis ir techniniai pajėgumai nuolat didėjo. Didėjo ir apdovanotų UAB DIGITALas įgyvendintų projektų ir gaminių skaičus. Pagrindinius apdovanojimus rasite apačioje: 

- 2013 metų inovacija "Lietuvos įmonės gaminys" 

- 2015 Gazelė apdovanojimas 

- 2013-2023 Stipriausi Lietuvoje

- 2017 metų inovacija 

- 2018-2023 ABALT sertifikatas 

- 2019 Creditreform mokumo sertifikatas 

- 2019 metų inovacija 

- 2019 Gazelė apdovanojimas 

- 2020 TOP įmonė Rekvizitai.lt rekomenduoja 

- 2021 TOP įmonė Rekvizitai.lt rekomenduoja

Apdovanojimai


Pasiūlysime geriausią sprendimą kiekvienam klientui

Visas prekes galite įsigyti internetinėje parduotuvėje. Jeigu reikia pagalbos ar turite klausimų, susisiekite!

Kontaktai fiziniams asmenims

+370 52336619 arba vilnius@digitalas.lt

Kontaktai juridiniams asmenims

+370 52336619 arba verslui@digitalas.lt

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija