Nešiojami vaizdo registratoriai (Kūno kameros)

Nešiojami vaizdo registratoriai (Kūno kameros) - portatyviniai elektroniniai įrenginiai skirti įvykių video ir garso fiksavimui. Šioje produktų kategorijoje pateikti profesionalūs vaizdo registratoriai, kurie ypač plačiai naudojami policijoje, karo tarnyboje, pasienyje ir kituose teisėsaugos institucijose.

Profesionalios kameros turi aukščiausias atsparumo klases: smūgio, vandens, dulkių, o taip pat turi atitikti įrašo saugumo reikalavimams: įrenginio ID, laiko ir datos žyma, slaptažodžiu apsaugotas įrašas ir įrenginio administravimas, gali būti palaikomas grupinis automatinis duomenų išsaugojimas ir įkrovimas.

Nešiojami vaizdo registratoriai (kūno kameros)

Aktyvūs filtrai

Nešiojamas vaizdo registratorius taip pat žinomas kitais pavadinimais: asmeninis, kūno kamera, asmeninis registratorius, portatyvinis, mobilus vaizdo registratorius, kompaktinė vaizdo kamera, Police camera, Body camera ar BodyCam, Body DVR arba Body recorder (Policijos, Kūno), Low Enforcement (teisėsaugos) vaizdo kamera ir kiti.

Body kameros skatina gerą elgesį bei sumažina provokacijų ir incidentų skaičių, yra efektyvi prevencinė priemonė, o teisėtai atliktas vaizdo įrašas gali būti įrodymu administracinio ar baudžiamojo nusižengimo tyrime arba siekiant apginti reputaciją.

Visi siūlomi modeliai buvo testuojami ilgalaikiais testais ir šiuo metu naudojami teisėsaugos institucijose, turi garantiją. Kiekvienas modelis turi savitas išskirtines savybes, kurios atitinka specialius profesionalų poreikius.

Nešiojami vaizdo registratoriai (Kūno kameros) - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija