Baldinės spynelės ir spintelių spynos

DIGITALas elektroninis spintelių užraktas gali būti montuojamas ant spintelių, spintų, stalčių ir rakinamų spintelių, todėl juos galima sklandžiai integruoti į elektroninę užrakto sistemą elektroninei įeigos kontrolei. Elektroninė spintelių spyna ypač tinka baldams su pasukamomis svirtelėmis, pavyzdžiui, rakinamoms spintelėmis. Jo montavimo procesas yra nesudėtingas ir užtikrina lengvą sąranką. 

Baldinės spynelės ir spintelių spynos

Spynelių su kontroleriais komplektai

Spynelių su kontroleriais komplektai - elektroninės...

Spynelės

Spynelės - elektroninės spynos baldams. Baldinės...

Aktyvūs filtrai

DIGITALas pristato elektroninius spintelių užraktus sukurtus ofisams, svetainės baldams, darbo kabinetams, sporto klubams, spintoms persirengimo patalpoms bei kitom spintelėms pagal jūsų poreikį. Šis inovatyvus sprendimas suteikia galimybę elektroninei prieigos kontrolei, užtikrinant nepaprastą saugumą ir pritaikomumą.

Prisitaikęs prie baldų su pasukamomis svirtimis, pavyzdžiui, spintelėmis, mūsų elektroninis spintelės užraktas pasižymi paprastu diegimo procesu, primenančiu tradicinius mechaninius spintelės užraktus. Suderinamas su visomis įprastomis technologijomis, įskaitant MIFARE® APP, šis užraktas užtikrina beproblemišką integraciją su įvairių saugumo sistemų įvairove.

Mūsų kruopščiai sukurti elektroniniai užrakinimo sprendimai yra įvairių didžių ir konfigūracijų ir jas naudojant galėsite nuotoliu būdų užrakinti ir atrakinti  bei stebėti jų būklę. Naudodami elektroninį žetoną, mobiliąją programą ar raktų kodą, mūsų elektroniniai užrakinimo sprendimai teikia patogumą ir ramybę.

Baldinės spynelės ir spintelių spynos - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija