Pramoninė garažo vartų automatika D-FORCE

Pramoninė garažo vartų automatika D-FORCE - pramoninė automatinių vartų sistema. Vartų automatika pramoniniams objektams.

    Sunkiems pramoniniams vartams reikia naudoti galingą pavarą, skirtą dideliam vartų plokštės svoriui, kad pavara galėtų ją pakelti. Taip pat renkantis pavarą pramoniniams vartams, atsižvelgiant  į jų naudojimo intensyvumą, būtina atkreipti dėmesį į gamintojo specifikacijoje nurodytą atidarymo ir uždarymo ciklų skaičių, kuo jis didesnis – tuo Jūsų įranga bus patvaresnė.

Pramoninė garažo vartų automatika D-FORCE

Aktyvūs filtrai

    Automatinis pakeliamų vartų valdymas jau seniai yra įprastas dalykas. Automatikos įrengimas ypač aktualus tiems, kurie ką tik pastatė naują garažą arba atnaujino vartus, arba tiems, kurie tiesiog pavargo rankiniu būdu atidarinėti ir uždarinėti vartus. Plovykloms ir šimtui didelių įmonių, turinčių savo sandėlius ir logistikos centrus, automatika ant vartų yra tikras išsigelbėjimas, nes tai labai taupo laiką ir patalpos ar teritorijos erdvę.
    D-Force pramoninė garažo vartų automatika, kurią gamina UAB DIGITALas patikimai valdys pakeliamus vartus.
    Rinkoje yra daug skirtingų modelių ir pavarų. Ne mažiau ir vartų. Norint tinkamai pasirinkti, reikia šiek tiek įsigilinti į šią temą. Sekcijinių vartų konstrukcija paprasta. Jums nereikia būti inžinieriumi, kad suprastumėte vartų veikimo principą. Vartų plokštės yra sujungtos kilpomis, todėl gaunamas ištisas paviršius, kuris sandariai uždaro angą ir išlaiko šilumą patalpoje. Vartai išlaikys 2 kartus daugiau šilumos, kadangi 40 mm storio sekcijų plokštės yra puikūs šilumos izoliatoriai. Todėl sekcijiniai Pramoniniai vartai yra tokie populiarūs tarp įmonių ir verslininkų - jie taupo elektros ir šilumos energijos suvartojimą. Transporto nuolatinio judėjimo zona gali būti šiltesnė ir energiją taupanti, nepaisant oro sąlygų.

Pramoninė garažo vartų automatika D-FORCE - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija