"Bluetooth" durų valdymas per telefoną

"Bluetooth" durų valdymas per telefoną - praėjimo kontrolės durų nuotolinis valdymas BT ryšiu mobiliuoju telefonu (durims, vartams, varteliams).

"Bluetooth" durų valdymas per telefoną

Aktyvūs filtrai

„Bluetooth“ durų valdymo sistemos suteikia vartotojams galimybę be vargo reguliuoti prieigą prie savo nuosavybės naudojant mobiliuosius įrenginius. Naudodami tam skirtas programas mobiliesiems, vartotojai gali be vargo atrakinti arba užrakinti duris, vartus ir įėjimo taškus nuotoliniu būdu, todėl nebereikia naudoti tradicinių raktų ar prieigos kortelių.

Šios sistemos sklandžiai jungiasi su mobiliaisiais įrenginiais per „Bluetooth“ technologiją, suteikdamos sklandžią ir patogią patirtį. Susieję vartotojai gali greitai sukonfigūruoti prieigos leidimus, suteikti lankytojams laikiną prieigą arba gauti realiojo laiko pranešimus apie durų veiklą tiesiogiai savo mobiliuosiuose įrenginiuose.

„Bluetooth“ durų valdymo sistemos teikia pirmenybę saugumui, naudodamos patikimus šifravimo protokolus, kad apsaugotų prieigos kredencialus ir ryšio kanalus. Pažangūs autentifikavimo metodai, tokie kaip biometrinis patvirtinimas arba PIN kodai, dar labiau sustiprina saugumą ir atgraso nuo neteisėtos prieigos.

Sukurtos taip, kad atitiktų įvairius scenarijus, „Bluetooth“ durų valdymo sistemos siūlo lankstumą ir pritaikomumą, kad atitiktų įvairius poreikius. Nepriklausomai nuo to, ar jos naudojamos gyvenamosiose, komercinėse ar pramoninėse patalpose, šios sistemos gali lengvai prisitaikyti prie individualių durų konfigūracijų arba išplėsti, kad būtų galima lengvai valdyti kelis prieigos taškus.

"Bluetooth" durų valdymas per telefoną - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija