Biometriniai terminalai

Biometriniai terminalai yra naujausios ir pažangiausios prieigos kontrolės sistemos, kurios naudoja žmogaus pirštų atspaudus, veidą, delną, rainelę ar kitas unikalias savybes, kad identifikuotų asmenis. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platų biometrinių terminalų asortimentą, įskaitant pirštų atspaudų, veido, delno ir kitus tipus, kurie garantuoja maksimalų saugumą ir kontroliuoja prieigą prie jūsų patalpų. Terminalus lengva įdiegti ir naudoti, todėl nebereikia tradicinių prieigos kontrolės sistemų, tokių kaip raktai ir asmens tapatybės kortelės.

Biometriniai terminalai

Hibridiniai terminalai darbuotojų atsižymėjimui

Hibridiniai terminalai darbuotojų atsižymėjimui -...

Pirštų antspaudų skaitytuvai

Pirštų antspaudų skaitytuvai - praėjimo kontrolės...

Veido skaitytuvai

Veido skaitytuvai - praėjimo kontrolės terminalas įeigos...

Delno skaitytuvai

Delno skaitytuvai - praėjimo kontrolės terminalas įeigos...

Aktyvūs filtrai

Ieškote pažangios įeigos kontrolės sistemos, kuri garantuoja maksimalų saugumą Jūsų patalpoms? Biometriniai terminalai- tai ko jums reikia! Šiuose pažangiausiuose įrenginiuose naudojamos unikalios žmogaus savybės, pvz., pirštų atspaudai, veidas, delnas ir rainelė, kad būtų galima identifikuoti asmenis, o tai užtikrina saugų ir patikimą prieigos kontrolės sprendimą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome platų biometrinių terminalų asortimentą, kad atitiktume jūsų saugumo poreikius. 

Pirštų atspaudų biometriniai terminalai: Šio tipo biometriniai terminalai yra labiausiai paplitusi ir plačiausiai naudojama prieigos kontrolės sistema. Terminalas fiksuoja asmens pirštų atspaudų duomenis ir saugo juos savo duomenų bazėje. Kai įgaliotas asmuo nori patekti į patalpas, sistema lygina jo pirštų atspaudus su duomenų baze, suteikdama prieigą tik tada, kai yra sutapimų. Šie terminalai idealiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms, biurams, mokykloms ir gyvenamiesiems pastatams.

Veido biometriniai terminalai: šie biometriniai terminalai naudoja veido atpažinimo technologiją asmenims identifikuoti. Sistema fiksuoja asmens veido duomenis ir išsaugo juos savo duomenų bazėje. Kai kas nors nori gauti prieigą, sistema lygina jo veido duomenis su duomenų baze, leisdama pasiekti tik tuo atveju, jei yra atitiktis. Šie terminalai idealiai tinka organizacijoms, kurioms taikomi aukšto saugumo reikalavimai, pavyzdžiui, bankams, vyriausybinėms įstaigoms ir tyrimų centrams.

Delno biometriniai terminalai: šie terminalai yra panašūs į pirštų atspaudų biometrinius terminalus, tačiau vietoj pirštų atspaudų jie fiksuoja asmens delno venų duomenis. Sistema fiksuoja asmens delno venų duomenis ir išsaugo juos savo duomenų bazėje. Kai įgaliotas asmuo nori patekti į patalpas, sistema palygina jo delno venų duomenis su duomenų baze, suteikdama prieigą tik tada, kai yra sutapimų. Šie terminalai idealiai tinka organizacijoms, kurioms reikalingas aukštas saugumo lygis, pavyzdžiui, duomenų centrams, tyrimų objektams ir karinėms bazėms.

Kiti biometriniai terminalai: yra ir kitų tipų biometrinių terminalų, įskaitant rainelės atpažinimą, balso atpažinimą ir parašo atpažinimą. Šie terminalai idealiai tinka organizacijoms, kurioms reikalinga unikali prieigos kontrolės sistema, kad būtų patenkinti jų specifiniai saugumo poreikiai.

Mūsų biometriniai terminalai yra patogūs ir lengvai naudojami. Juos galima greitai įdiegti ir konfigūruoti, jie pasižymi aukštu tikslumo ir patikimumo lygiu. Naudodami mūsų biometrinius terminalus galite užtikrinti, kad į jūsų patalpas galėtų patekti tik įgalioti asmenys.

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija