Elektroninės viešbučių spynos D-Lock

D-Lock spynos viešbučiams ir biurams - spynos skirtos užtikrinti viešbučio administratorių valdymo patogumą ir saugumą, svečių ar lankytojų naudojimosi patogumą ir saugumą. Tuo pačiu šios spynos turį žymiai didesnį patikimumą ir resursą, o pagrindinis jų privalumas - aukštas saugumo ir kambarių aptarnavimo efektyvumo lygis. Šiuolaikinės viešbučių SMART spynos (išmaniosios spynos), kaip ir kitos balaidės spynos taip pat gali būti naudojamos nuomojamų butų tinklo (apartamentų) administratoriais valdant spynas mobiliosios programėlės pagalba. Tinklinės elektroninės spynos valdomos nuotoliniu būdu, per serverį leidžia administruoti ir kontroliuoti iškart visas viešbučio duris.
Šioje kategorijoje pateikiamos elektroninės viešbučių spynos ir užraktai (laidinės, belaidės spynos, kurios taip pat gali būti valdomos nuotolniu būdu), išmaniosios spynos ir kitos elektroninės spynos skirtos viešbučiams.

Elektroninės viešbučių spynos

Viešbučių spynų komplektai D-Lock

Sveiki atvykę į mūsų elektroninių spynų kolekciją,...

D-Lock TTLock viešbučių spynos Bluetooth-WIFI

D-Lock TTLock viešbučių spynos Bluetooth-WIFI -...

D-Lock TUYA viešbučių spynos Bluetooth-WIFI

D-Lock TUYA viešbučių spynos Bluetooth-WIFI -...

D-Lock LoRa viešbučių spynos Bluetooth-LoRa

D-Lock LoRa viešbučių spynos Bluetooth-LoRa -...

Kitos viešbučių administravimo sistemos

Kitos viešbučių administravimo sistemos - kitos...

Aktyvūs filtrai

Suprasdami, kad viešbučiai reikalauja aukščiausio saugumo lygio, kad užtikrinti savo svečių saugumą ir komfortą, mes siūlome platų viešbučio „Smart Locks“ įvairių konfigūracijų pasirinkimą, kad jis atitiktų jūsų konkrečius poreikius. Mūsų asortimente turime spynų įvairių formų, įskaitant cilindrines, įprastas ir specializuotas parinktis, tokias kaip užraktai su pirštų atspaudais, spynos su G2 valdikliu, išmaniųjų raktų spynos, išmaniosios spynos su klaviatūra ir spynos su jutikline klaviatūra.

 

Mūsų išmaniosios viešbučio spynos yra ne tik technologiškai pažangios, bet ir tinkančios prie bet kurio interjero. Mūsų asortimente turime du spalvų pasirinkimus – sidabrinę ir juodą, todėl galėsite išsirinkti tą, kuri labiausiai tinka prie Jūsų viešbučio interjero. Nesvarbu, ar jums labiau patinka modernus dizainas, ar labiau klasikinis - mūsų D-LOCK serija turi Jums tinkamą pasirinkimą.

 

Taip pat, mūsų “D-LOCK” serijos užraktai su pirštų atspaudais suteikia papildomą saugumo lygį, leidžiantį tik įgaliotiems asmenims pasiekti savo kambarius paprastu prisilietimu. G2 valdiklio užraktai užtikrina sklandų integravimą su esamomis jūsų viešbučio valdymo sistemomis, supaprastina operacijas ir padidina bendrą efektyvumą.

 

Be to, mūsų mūsų išmanios spynos naudoja pažangias šifravimo technologijas, kad apsaugotų nuo neteisėtos prieigos. O išmaniosios klaviatūros suteiks naudotojams intuityvią ir lengvą sąsają, leidžiančią įvesti kodus, todėl tiek svečiai, tiek darbuotojai galės mėgautis spynų naudojumų be rūpesčių. 

 

Mūsų spynos yra kruopščiai tikrinamos, siekiant užtikrinti optimalų veikimą ir patikimumą, suteikti jums ramybę ir pelnyti svečių pasitikėjimą.

 

Patirkite viešbučių saugumo ateitį su Digitalas.eu D-LOCK serija. Atskleiskite galimybių pasaulį naudodamiesi įvairiomis pasirinkimo galimybėmis, įskaitant skirtingas formas, spalvas ir išplėstines funkcijas. Padidinkite savo viešbučio saugumo standartus ir pagerinkite bendrą svečių patirtį pasirinkę mūsų viešbučio išmaniom spynom Smart Locks – D-LOCK.

Elektroninės viešbučių spynos D-Lock - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija