Atstuminės apyrankės ir laikrodžio tipo pakabukai

Prieigos kontrolės apyrankės atlieka daugybę funkcijų, kurios užtikrina patogumą ir efektyvumą. Jie įgalina operacijas be grynųjų pinigų, prieigos kontrolę, mobilumą be raktų ir grupės identifikavimą, patenkindami įvairius asmeninius ir profesinius poreikius. Nuo sveikatos priežiūros įstaigų iki pramogų vietų, treniruoklių centrų ir laisvalaikio įstaigų – šios apyrankės pritaikomos įvairiuose viešojo gyvenimo sektoriuose. Parduotuvėje DIGITALas siūlome reguliuojamo dydžio, skirtingų spalvų riešines, tinkančias tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Atstuminės apyrankės ir laikrodžio tipo pakabukai

Aktyvūs filtrai

Prieigos kontrolės apyrankės atlieka daugybę funkcijų, kurios užtikrina patogumą ir efektyvumą. Jie įgalina operacijas be grynųjų pinigų, prieigos kontrolę, mobilumą be raktų ir grupės identifikavimą, patenkindami įvairius asmeninius ir profesinius poreikius. Nuo sveikatos priežiūros įstaigų iki pramogų vietų, treniruoklių centrų ir laisvalaikio įstaigų – šios apyrankės pritaikomos įvairiuose viešojo gyvenimo sektoriuose.

DIGITALas parduotuvėje siūlome reguliuojamo dydžio ir įvairių spalvų įeigos kontrolės apyrankės, tinkančias tiek suaugusiems, tiek vaikams. Mūsų apyrankės yra ryškių raudonos, mėlynos ir juodos atspalvių, todėl galite pritaikyti apyrankes pagal savo pageidavimus ar prekės ženklo tapatybę.

Be standartinių pasiūlymų, siūlome įvairias prieigos kontrolės apyrankes su skirtingais dažnių tipais, užtikrinančias suderinamumą su įvairiomis prieigos kontrolės sistemomis. Mūsų dažnių parinktys apima ISO 125KHZ ir MIFARE 13,56 MHz.

ISO 125KHZ dažnis dažniausiai naudojamas pagrindinėms prieigos kontrolės programoms, užtikrinančioms patikimą veikimą ir suderinamumą su įvairiomis RFID sistemomis. Kita vertus, MIFARE 13,56 MHz dažnis užtikrina didesnį saugumą ir funkcionalumą, todėl idealiai tinka pažangesniems prieigos kontrolės reikalavimams.

Naudodamiesi įvairiomis dažnio ir spalvų pasirinkimo galimybėmis, galite pasirinkti apyrankę, kuri geriausiai atitinka jūsų konkrečius poreikius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar jums reikia pagrindinių prieigos kontrolės galimybių, ar pažangių saugos funkcijų, „DIGITALas“ turi jums puikų sprendimą.

Atstuminės apyrankės ir laikrodžio tipo pakabukai - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija