Buitinė garažo vartų automatika D-FORCE

Buitinė garažo vartų automatika D-FORCE - automatinių vartų sistema.

    Pakeliami garažo (kitaip sekciniai arba sekcijiniai) vartai susideda iš plokščių, tarpusavyje sujungtų kilpomis ir slankiojančių kreipiančiaisiais profiliais. Atidarant, pirmiausia pakyla vertikaliai, o tada juda lygiagrečiai luboms, paliekant laisvą erdvę garažo išorėje ir viduje. Vartų automatikos pagrindinis komponentas yra elektrinė pavara su įmontuotu valdymo bloku.

D-Force garažo vartų automatikos privalumai:
    • Patikimumas ir ilgaamžiškumas
    • Kainos ir kokybės santykis
    • Patogus valdymas
    • Atsparus dilimui medžiagos
    • Įvairūs darbo režimai

Buitinė garažo vartų automatika D-FORCE

Aktyvūs filtrai

Automatika garažo (arba pakeliamiems) vartams. Vartai sudaryti iš sekcijų – horizontalių plokštelių, sujungtų į vieną visumą. Garažo vartai pasikelia į viršų ir yra nustumiami į Jūsų garažo vidų ir jame priglunda lygiagrečiai prie lubų, todėl efektyviai išnaudojama erdvė.

    Renkantis garažo vartų automatiką, būtina atsižvelgti į vartų tipą ir dydį. Renkantis garažo vartų automatikos tipą pažymėtina, kad šiandien populiariausi yra sekciniai pakeliami vartai: jie yra patvarūs ir visiškai saugūs. Automatikos naudojimas sekciniams vartams daro šį sprendimą universaliu bet kuriam objektui – pramoniniam ar gyvenamajam.
Kaip veikia ši automatika: sekciniai vartai tolygiai pakyla ir ergonomiškai išsidėsto po lubomis. Sekciniai vartai yra tvirti, atsparūs įsilaužimams, tylūs ir gana kompaktiški. Šio tipo automatinių vartų pavara gali atsidaryti nuo 20 iki 120 kartų per dieną. Sekcinius pakeliamus vartus lengva valdyti.
    Garažo pakeliamų vartų automatinė pavara (automatizavimas) – ne vienintelis tokio tipo vartų privalumas. Sekciniai vartai (kurie, beje, gali būti aprūpinti langu ar vartais) nebijo sniego užpustymo ir neuždaro erdvės priešais garažą, kai yra atidaryti. Jei, susipažinę su įvairiais vartų pavaros variantais, nusprendėte pasirinkti sau būtent sekcinius pakeliamus garažo vartus, turėkite omenyje, jog tokius vartus galima papildomai apšiltinti, įrengti apdaila arba nudažyti taip, kad jie harmoningai derėtų prie jūsų pastato fasado.

Buitinė garažo vartų automatika D-FORCE - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija