Pirštų antspaudų skaitytuvai

Pirštų antspaudų skaitytuvai - praėjimo kontrolės sistemos elementas įeigos kontrolei naudojantis žmogaus piršto antspaudo biometrinius duomenis.

Pirštų antspaudų skaitytuvai

Aktyvūs filtrai

Pirštų antspaudų skaitytuvai yra biometriniai įrenginiai, kurie naudoja žmogaus pirštų antspaudus tapatumo nustatymui. Šie skaitytuvai yra plačiai naudojami dėl savo didelio patikimumo ir saugumo savybių. Pagrindinis principas yra unikalių bruožų, esančių kiekviename žmogaus piršto antspaude, naudojimas identifikavimui arba patvirtinimui.

Pirštų antspaudų skaitytuvai veikia pagal tam tikrą algoritmą, kuris išskiria ir užregistruoja specifinius pirštų antspaudų bruožus, tokius kaip linijos, randai ir t.t. Šie bruožai yra unikalūs kiekvienam asmeniui, todėl šie skaitytuvai užtikrina aukštą tapatumo patvirtinimo tikslumą.

Be to, pirštų antspaudų skaitytuvai yra patogūs ir efektyvūs, nes nereikia naudoti jokių papildomų kortelių ar papildomų PIN-kodų ir slaptažodžių. Tai daro juos populiariais saugumo sprendimais tiek įmonėse, tiek asmeniniame naudojime. Šie skaitytuvai taip pat gali būti integruoti į įvairias sistemas, tokiu būdu suteikiant papildomą apsaugą įvairiose srityse, nuo įmonių iki viešųjų įstaigų.

Pirštų antspaudų skaitytuvai - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija