WIFI durų valdymas per mobilią aplikaciją

WIFI durų valdymas per mobilią aplikaciją - praėjimo kontrolės durų nuotolinis valdymas Wi-Fi ryšiu mobiliąja programėle (durims, vartams, varteliams).

WIFI durų valdymas per mobilią aplikaciją

Produktų dar nėra

Sekite naujienas! Čia bus rodoma daugiau produktų, kai jie bus pridėti.

„Wi-Fi“ durų valdymo sistemos suteikia vartotojams galimybę valdyti prieigą prie savo nuosavybės iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys. Išmaniuosiuose telefonuose įdiegę specialią mobiliąją programėlę, vartotojai gali patogiai atrakinti arba užrakinti duris, vartus ir kitus įėjimo taškus nuotoliniu būdu, todėl nebereikia fizinių raktų ar artumo kortelių.

Šios sistemos sklandžiai integruojamos su esamais „Wi-Fi“ tinklais, todėl jas galima lengvai nustatyti ir konfigūruoti. Prisijungę vartotojai gali greitai sukonfigūruoti prieigos leidimus, suteikti lankytojams laikiną prieigą arba gauti realiojo laiko pranešimus apie durų veiklą, naudodamiesi savo mobiliaisiais įrenginiais.

„Wi-Fi“ durų valdymo sistemos teikia pirmenybę saugumui, įdiegdamos patikimus šifravimo protokolus, kad apsaugotų prieigos kredencialus ir ryšio kanalus. Be to, pažangūs autentifikavimo mechanizmai, tokie kaip biometrinis patvirtinimas arba dviejų veiksnių autentifikavimas, suteikia papildomą apsaugą nuo neteisėtų prieigos bandymų.

Naudodamiesi mobiliąja programa, vartotojai įgyja nuotolinio stebėjimo ir valdymo galimybes, leidžiančias jiems visada būti informuotiems. Nesvarbu, ar prižiūrėdami prieigos veiklą būdami toli nuo nuosavybės, ar nuotoliniu būdu suteikdami prieigą pristatymo personalui, vartotojai gali efektyviai valdyti ją.

WIFI durų valdymas per mobilią aplikaciją - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija