Mūsų gaminiai

„Digitalas“ yra pirmaujanti telefonspynių, kuriuos mūsų komanda gamina ir kuria nuo nulio, tiekėjas. Mūsų gamybos procesas leidžia mums visiškai kontroliuoti mūsų gaminių kokybę ir dizainą, užtikrinant, kad kiekvienas gaminys atitiktų mūsų griežtus standartus.

Siūlome platų telefonspynių ir praėjimo kontrolės sistemų  asortimentą, kurie yra sukurti taip, kad atitiktų specifinius mūsų klientų poreikius. Turime viską nuo audio telefonspynių iki pažangių telefonspynių su vaizdo kamera ir vaizdo monitoriais. Mūsų telefonspynės sukurtos naudojant naujausias technologijas, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas ir patogumas. Juos lengva montuoti ir naudoti, juos galima integruoti su kitomis apsaugos sistemomis, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga. Mūsų domofonai gali būti vaizdo kameromis, todėl prieš atsiliepdami pamatysite, kas yra prie durų. Ši papildoma funkcija užtikrina, kad jūs ir jūsų artimieji visada būsite saugūs.

Papildomai, siūlome ir platų priedų asortimentą. Tai apima maitinimo šaltinius, durų išėjimo atidarymo mygtukus ir ragelius. Mūsų priedai sukurti taip, kad sklandžiai veiktų su mūsų domofonais, užtikrinant, kad turėsite viską, ko reikia pilnai ir funkcionaliai domofonų sistemai.

Peržiūrėkite mūsų pasirinkimą šiandien ir raskite  domofoną bei priedų rinkinį savo namams ar verslui.

Telefonspynių sistemos

DIGITALas yra pirmaujantis aukštos kokybės domofonų...

Praėjimo kontrolės sistemos

Praėjimo kontrolės sistemos - UAB DIGITALas...

Aktyvūs filtrai

UAB „DIGITALas“ vienintelis telefonspynių gamintojas ir didžiausias telefonspynių, elektroninių spynų ir praėjimo kontrolės įrangos pardavėjas Lietuvoje. Pati įmonė buvo įkurta 2000 metais. Nuo įkūrimo pradžios įmonė specializuojasi įvairiausiose technologijose, tokiose kaip apsaugos sprendimai, durų ir lauko domofonai, durų spynos, nuotolinio valdymo pultai, daugiabučių durų telefonai ir kt. Taip pat mūsų kataloge rasite tokius gaminius tokiu brandų, kaip Rainmann, Prox, Commax, Hyundai, Telecom ir Laskomex. Mes atlikome šių sistemų diegimą daugelyje valstybinių ir viešųjų įstaigų, mokyklų, daugiabučių ir privačių namų, komercinių bei gamybinių patalpų. UAB „DIGITALas“ nuolat vykdo naujausios aparatūros bandymus, ieško naujų ir patikimų technikos suderinamumo variantų. Vieną iš prioritetinių įmonės veiklos sričių laikome bendradarbiavimą su aparatūros gamintojais: konsultuojamės dėl naujų gaminių montavimo ir eksploatacijos galimybių, aptariame problemas, su kuriomis susiduri meistrai. 

Kalbant apie gamybą, pristatėme rinkoje keletą produktų, kurie tapo mūsų bestseleriais. DD-5100 daugiabučio telefonspynė yra viena iš jų. DD-5100 telefonspynė – vienas populiariausių DIGITALas gaminių, tai naujausia, šiuolaikinė, aukšto apsaugos lygio bei šiuolaikiško dizaino telefonspynė, specialiai pritaikyta sudėtingoms aplinkos sąlygoms. Šiuo metu Lietuvoje sumontuota daugiau nei 10 000 DIGITALas telefonspynių. UAB DIGITALas nuolat vykdo naujausios aparatūros bandymus, ieško naujų ir patikimų technikos suderinamumo variantų. Vieną iš pagrindinių įmonės veiklos sričių laikome bendradarbiavimą su aparatūros gamintojais: konsultuojame dėl naujų gaminių montavimo ir eksploatacijos galimybių, aptariame problemas, su kuriomis susiduria mūsų meistrai. 

Mūsų gaminiai - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija