Kelio užtvarai-užkardai (šlagbaumai) D-FORCE

Kelio užtvarai-užkardai (šlagbaumai) D-FORCE - patikimo gamintojo, laiko išbandyta, populiari ir patikima kelio užtvaro sistema. Geriausias kainos ir kokybės santykis.

Populiarus automatizavimo ir teritorijos apsaugos būdas yra kelio užtvaras – užkarda (šlagbaumas). Jis puikiai tinka didelėms teritorijoms arba įvažiavimui su dideliu atidarymo intensyvumu.

Kelio užtvarai-užkardai (šlagbaumai) - nuleidžiamas buomas, barjeras, naudojamas reguliuoti transporto priemonių srautą per kontroliuojamą punktą.

Kelio užtvarai-užkardai (šlagbaumai) D-FORCE

Kelio užtvarai, šlagbaumai

Patirkite aukščiausios klasės saugumą ir valdymą su...

Kelio užtvaro kartys

Kelio užtvaro kartys - D-FORCE kelio užtvaro sistema....

D-FORCE kelio uštvarų aksesuarai (priedai)

D-FORCE kelio uštvarų aksesuarai (priedai) - D-FORCE...

Aktyvūs filtrai

    Standartinė kelio užtvaros vieta - tarp stovų arba stulpų tvoros angoje. Prieigai naudojama: valdymo pultas arba papildomas prieigos kontrolės įtaisas (nuotolinis atstuminių kortelių skaitytuvas ar panašiai). Pačiame barjere (arba ant stulpo) dažniausiai įmontuota signalinė lempa.
    Renkantis vartų automatiką ar kelio užtvarą (šlagbaumą), apsvarstykite ir įvertinkite savo poreikį, judėjimo intensyvumą ir atidarymo savybes. Jei nesate tikri, abejojate ar turite klausimų, mielai atsakysime į juos internetu arba telefonu.

Užtvaras dažniausiai naudojamas pasienyje, geležinkelio pervažose. Automatiniai užtvarai taip pat įrengiami prie įmonių, specialios paskirties organizacijų (ligoninių, gaisrinių), uždraudžiant nekontroliuojamą transporto priemonių judėjimą.

Šiuolaikinis automatinis užtvaras (šlagbaumas) gali būti valdomas nuotoliniu būdu automatiškai, naudojant įvažiuojančio transporto identifikatorių ar kitus autorizacijos būdus.

Kelio užtvarai-užkardai (šlagbaumai) D-FORCE - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija