Valdymas žetonais ir monetomis

Elektroninis monetų automatas yra prietaisas, skirtas tikrinti žetonų autentiškumą ir tinkamumą. Mūsų žetonų pautomatai atlieka esminį vaidmenį užtikrinant prieigos automatizavimą. Fizinėse erdvėse, tokiose kaip muziejai, poilsio centrai ar viešieji tualetai, mūsų sistema garantuoja, kad įėjimui būtų priimami tik tinkami žetonai, pvz., žetonai ar euro monetos, didinant saugumą ir efektyvumą. Multi-faktorinės autentifikacijos sistemose mūsų žetonų automatas tikrina žetonų tikslumą, taip prisidedant prie saugios vartotojo patirties.

Aktyvūs filtrai

Pristatome mūsų Elektroninį Monetų automatą – sistemą, sukurta tikrinti žetonų autentiškumą ir tinkamumą. Mūsų žetonų automatai, atliekantys esminį vaidmenį užtikrinant įėjimą į įvairias erdves, įskaitant muziejus, poilsio centrus ir kitas įstaigas.

Šie Elektroniniai Monetų automatai lengvai integruojasi į monetomis valdomus vartus/turniketus, tvarkant ir kontroliuojant mokamą įėjimą. Siūlant ekonominį sprendimą, automatai yra lengvai įdiegiami ir praktiški naudotojams – tiesiog įdėkite žetoną ar monetą į automatą. Išėjimo atveju konfigūracijos gali būti sureguliuotos taip, kad būtų nemokamas praėjimas, arba naudojant išėjimo mygtuką.

Monetų mechanizmo integracija į vartus/turniketus kruopščiai suprojektuota, siekiant išlaikyti vizualinį patrauklumą kartu su naudotojui draugišku funkcionalumu. Monetomis valdomi vartai veikia kaip visapusiški įrenginiai, sprendžiantys judėjimo kontrolės, prieigos reguliavimo ir valdymo klausimus į tam tikras zonas.

Mūsų parduotuvėje, prie prieigos kontrolės kategorijos, siūlome Elektroninius Monetų Autoamtus kartu su automatu sikrtais žetonais.

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija