Vartų automatika D-FORCE

Vartų automatika D-FORCE - patikimo gamintojo, laiko išbandyta, populiari ir patikima automatinių vartų sistema. Geriausias kainos ir kokybės santykis.

Šioje produktų kategorijoje surasite patikrinto ir patikimo gamintojo D-Force automatines vartų atidarymo pavaras - kiemo vartų automatiką, garažo vartų automatiką, stumdomų vartų automatiką bei varstomų vartų automatiką, tinkančią ir privatiems namams, ir kotedžams, ir kitiems pastatams bei teritorijoms.

Vartų pavaros montuojamos į bet kokios architektūros vartus ir, priklausomai nuo funkcionalumo, yra suskirstytos į kelias kategorijas.

D-Force vartų automatikos privalumai:

  • Kaina ir kokybė - optimalus kainos ir kokybės santykis;

  • Patogus naudojimas - Nuotolinis vartų valdymas

  • Inovatyvus vartų automatizavimo sprendimas

  • Modernus dizainas

  • Automatikos montavimas ir konfigūravimas - greitas surinkimas ir montavimas

  • Sertifikuota produkcija

Vartų automatika D-FORCE

Atveriamų, varstomų kiemo vartų automatika D-FORCE

Atveriamų, varstomų kiemo vartų automatika D-FORCE -...

Stumdomų (slankiojančių) vartų automatika D-FORCE

Stumdomų (slankiojančių) vartų automatika D-FORCE -...

Pramoninė stumdomų (slankiojančių) vartų automatika D-FORCE

Pramoninė stumdomų (slankiojančių) vartų automatika...

Buitinė garažo vartų automatika D-FORCE

Buitinė garažo vartų automatika D-FORCE - automatinių...

Pramoninė garažo vartų automatika D-FORCE

Pramoninė garažo vartų automatika D-FORCE - pramoninė...

D-FORCE vartų automatikų aksesuarai (priedai)

D-FORCE vartų automatikų aksesuarai (priedai) -...

Aktyvūs filtrai

Vartų automatikos sistemos stumdomiems (slankiojantiems), varstomiems bei garažo (pakeliamiems) vartams, D-Force vartų automatika: automatinės vartų atidarymo pavaros (vartų automatikos sistema), varikliai, mechanizmai, valdikliai, įrenginiai.

Siūlome trijų grupių automatikas pagrindiniams vartų tipams:
– stumdomiems (arba slankiojantiems). Tokie vartai puikiai tinka sklypuose kurie yra platūs įvažiavimo atžvilgiu. Slankiodami išilgai tvoros jie užima labai mažai naudingo ploto.
– varstomiems. Klasikinio tipo vartai labiausiai paplitę visame pasaulyje. O taip yra todėl, kad jų konstrukcija nėra sudėtinga, įsirenginėjant juos nereikia kažkokių didelių žinių, jų kaina yra ženkliai žemesnė nei tokių pačių matmenų stumdomų vartų.
– garažo (arba pakeliamiems). Vartai sudaryti iš sekcijų – horizontalių plokštelių, sujungtų į vieną visumą. Garažo vartai pasikelia į viršų ir yra nustumiami į Jūsų garažo vidų ir jame priglunda lygiagrečiai prie lubų, todėl efektyviai išnaudojama erdvė.

D-Force vartų automatika skirta įvairių tipų vartų automatizavimui. Ji tinka tiek naujoms, tiek esamoms konstrukcijoms, turinčioms tam tikrų konstrukcinių apribojimų. Žinodami vartų dydį (plotą ir/ar svorį) ir funkcionalumo reikalavimus, galite lengvai parinkti optimalų sprendimą be papildomų išlaidų ir poreikio keisti vartų konstrukciją. Rezultate gausite estetiškai patrauklaus dizaino, suderintą su architektūriniu kontekstu, puikių eksploatacinių savybių kiemo ar garažo vartus - absoliutus saugumas ir maksimalus komfortas.

D-Force vartų automatikos sistemos jau beveik 10 metų gaminamos mūsų partnerių gamybinėse platformose, jų patikimumas ir patvarumas pasitvirtinęs ilgamete šių įrenginių pardavimo ir eksploatacine patirtimi Lietuvoje, t.y. Lietuvos vartotojų ir klimato sąlygomis. UAB DIGITALas esantis virš 20 metų Lietuvos įeigos kontrolės sistemų rinkoje yra D-Force prekės pavadinimo savininkas ir užtikrina D-Force įrenginių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Didelis šiuolaikinės automatikos privalumas yra tai, kad ji yra labai tyliai, beveik begarsė. Kokybiška automatika užtikrina greitą vartų veikimą, su šiuolaikinėmis detalėmis yra švelnesnio veikimo, gali būti naudojama įvairiose klimato sąlygose reikiamu intensyvumu. D-Force vartų automatika yra modernaus dizaino, o svarbiausia - pažangios novatoriškos technologijos. Kokybiška automatika garsėja ir kitomis naudingomis funkcijomis! Jei reikia, galite pereiti prie rankinio vartų atidarymo valdymo. Ši savybė yra labai vertinga, jei yra elektros energijos tiekimo sutrikimų.

Vartų automatika kasdien taupo jūsų jėgas ir laiką. Be kitų dalykų, jūs būsite visiškai ramus dėl savo turto: aukštos kokybės automatikos patikimas veikimas leis greitai patekti į teritoriją Jums ir Jūsų artimiesiems, kurie turi raktą nuo vartų. Piktadariams praėjimas bus uždarytas, nes tik pultelio, rakto savininkas galės atidaryti vartus.

Vartų automatika D-FORCE - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija