Stumdomų (slankiojančių) vartų automatika D-FORCE

Stumdomų (slankiojančių) vartų automatika D-FORCE - automatinių vartų sistema.

    Slankiojančių vartų atidarymo automatinis mechanizmas užtikrina durų judėjimą kreipiančiaisiais krumpliastiebiais. Stumdomų vartų automatikos rinkinys apima: elektromechaninės pavaros sistemą; prieigos komponentus (valdymo pultelis) ir, esant poreikiui papildomus priedus ir aksesuarus (fotoelementai, kilpiniai detektoriai, signalinės lempos).
    D-Force stumdomų vartų automatikos privalumai:
    • Atsparios dilimui medžiagos
    • Kainos ir kokybės santykis
    • Apsaugota nuo drėgmės
    • Greitas konfigūravimas
    • Stilingas dizainas

Stumdomų (slankiojančių) vartų automatika D-FORCE

Aktyvūs filtrai

Automatika stumdomiems (arba slankiojantiems) vartams. Tokie vartai puikiai tinka sklypuose kurie yra platūs įvažiavimo atžvilgiu. Slankiodami išilgai tvoros jie užima labai mažai naudingo ploto.

    Norint teisingai pasirinkti, prieš perkant automatiką, patariame susipažinti su apžvalgomis ir rekomendacijomis dėl automatikos pasirinkimo stumdomiems vartams, o kilus sunkumams mūsų specialistai atsakys į klausimus.
    Mūsų internetinėje parduotuvėje parinkta laiku išbandyta automatika stumdomiems vartams.     Mūsų kataloge pateikiami D-Force produktai, kurie turi vieną bendrą bruožą – aukštą surinkimo kokybę. Visa stumdomų vartų automatika, kurią realizuoja mūsų kompanija, turi garantiją, patvirtinančią jos patikimumą ir nepertraukiamo eksploatavimo ilgaamžiškumą.     Pirkdamas automatinę pavarą, klientas ne tik užsitikrina patogų vartų naudojimą, bet ir investuoja į komfortą ir saugumą. Perkant automatiką vartams mūsų svetainėje, mūsų specialistai visada jūsų paslaugoms.  Elektrinis vartų automatizavimo variklis pasižymi paprastu eksploatavimu, netrukdo išvažiuoti iš privataus namo ar pramoninio objekto teritorijos, taip pat nereikalauja, kad vairuotojas išliptų iš automobilio ir eikvotų pastangas bei laiką vartų atidarymui/uždarymui.

Stumdomų (slankiojančių) vartų automatika D-FORCE - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija