Praėjimo kontrolė

Siūlome platų prieigos kontrolės sistemų asortimentą, įskaitant turniketus, prieigos korteles, atidarymo/išėjimo mygtukus, belaides durų sistemas, koduotas klaviatūras, elektronines raktų sistemas ir metalo detektorius.

Turniketai yra saugus būdas kontroliuoti prieigą prie pastato ar teritorijos. Jie sukurti taip, kad apsaugotų nuo neleistino patekimo, tuo pačiu užtikrinant sklandų įgaliotų asmenų judėjimą. 

Taip pat siūlome belaides durų valdymo sistemas, kurios leidžia nuotoliniu būdu sekti ir stebėti. Šios sistemos puikiai tinka įmonėms ir organizacijoms, kurioms reikalingas aukštas saugumo ir lankstumo lygis. Išėjimo ir atidarymo mygtukai suteikia paprastą būdą įgaliotiems asmenims įeiti ir išeiti iš pastato ar teritorijos.

Mūsų metalo detektoriai suteikia papildomą saugumo lygį, užtikrinantį, kad į pastatą ar teritoriją nebus įnešami draudžiami daiktai. Jie puikiai tinka įmonėms, mokykloms ir vyriausybiniams pastatams, kur saugumas yra svarbiausias prioritetas.

Kortelės ir pakabukai, identifikatoriai

Kortelės ir pakabukai, identifikatoriai - skirti...

Praėjimo kontrolės komplektai (be apskaitos)

Praėjimo kontrolės komplektai (be apskaitos) - įeigos...

Praėjimo kontrolės komplektai (su laiko apskaita)

Praėjimo kontrolės komplektai (su laiko apskaita) -...

Turniketai ir varteliai D-Force

Turniketai, varteliai D-Force - tai įrenginiai skirti...

TM elektroninių raktų sistemos

TM elektroninių raktų sistemos - praėjimo kontrolės...

Atstuminių kortelių sistemos

Atstuminių kortelių sistemos - praėjimo kontrolės...

Kodinės klaviatūros, kodaspynės, skaitytuvai

Kodinės klaviatūros, kodaspynės, skaitytuvai - praėjimo...

Biometriniai skaitytuvai

Biometriniai skaitytuvai - praėjimo kontrolės elementas...

Atidarymo/išėjimo mygtukai

Atidarymo/išėjimo mygtukai - praėjimo kontrolės sistemos...

Belaidis durų valdymas/fiksavimas

Belaidis durų valdymas/fiksavimas - Belaidis...

Lankstūs perėjimai ir kontaktai durims

Lankstūs perėjimai ir durų kontaktai yra nepakeičiami...

Metalo detektoriai

Metalo detektoriui (ieškikliai) – Apsaugos elektroninis...

Priedai

Priedai - praėjimo (įeigos) kontrolės sistemų priedai ir...

Valdymas žetonais ir monetomis

Elektroninis monetų automatas yra prietaisas, skirtas...

Aktyvūs filtrai

Siūlome platų prieigos kontrolės sistemų asortimentą, įskaitant turniketus, prieigos korteles, atidarymo/išėjimo mygtukus, belaides durų sistemas, koduotas klaviatūras, elektronines raktų sistemas ir metalo detektorius.

Kortelės ir pakabukai, Identifikatoriai

Praėjimo kontrolės kortelės, identifikatoriai, raktų pakabukai yra naudingi įrankiai asmeniniam ir profesionaliam naudojimui. Šiuose įrenginiuose gali būti užprogramuota įvairių tipų informacija. Juos taip pat paprasta naudoti ir galima patogiai pritvirtinti prie raktų pakabuko. 

Atstuminės kortelės paprastai yra pagamintos iš patvaraus plastiko ir jie dažniausiai naudojami darbo vietose ir gali būti perbraukti arba nuskaityti, kad būtų suteikta prieiga prie tam tikrų sričių.

Prox kortelės, taip pat žinomos kaip artumo kortelės arba prieigos kontrolės kortelės, veikia panašiai kaip ID kortelės, tačiau vietoj magnetinių juostelių naudoja radijo dažnio identifikavimo (RFID) technologiją. Jais galima atidaryti duris, įjungti liftus ir net įeti bei išeiti iš darbo. Raktų pakabukai – tai nedideli elektroniniai prietaisai, kuriuos galima užprogramuoti atrakinti ir užrakinti duris. Jie dažniausiai naudojami automobilių pramonėje, tačiau taip pat gali būti naudojami gyvenamuosiuose ir komerciniuose pastatuose.

Raktų pakabukai yra mažesnio dydžio ir dažnai pagamintos iš plastiko arba akrilo. Jie puikiai tinka asmeniniam naudojimui ir gali būti naudojami gauti prieigą prie tam tikrų vietų. Šie įrenginiai tinkami ne tik asmeniniam naudojimui, bet ir plačiai naudojami mokyklose, viešbučiuose, sporto salėje  ir verslo srityse. Mokyklom siūloma rinktis pakabukus, kas palengvina jų naudojimą bei netrukdys mokiniams patekti į įstaiga be kliučių. Viešbučiai gali naudoti raktų pakabukus arba raktų žymes, kad suteiktų svečiams prieigą prie savo kambarių, o įmonės gali naudoti korteles arba raktų pakabukus, kad apribotų prieigą prie tam tikrų zonų ar įrangos. Praėjimo kontrolės kortelės, atstuminės kortelės, silikoninės apyrankės su integruotu čipu, raktų pakabukų ir raktų žymų programavimas yra gana paprastas procesas, kurį galima atlikti naudojant specializuotą programinę įrangą. Ką laisvai galima padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje arba Klaipėdoje. Daugiau informacijios  telefonu +37052336619 arba el. paštu  vilnius@digitalas.lt

       

   

Bekontakčiai kūno temperatūros matuokliai

    

Bekontakčiai kūno temperatūros matuokliai, dar vadinami pirometrais arba termovizoriais, tampa vis populiaresni viešose vietose, tokiose kaip ligoninės, oro uostai, mokyklos ir įmonės. Šie prietaisai naudoja infraraudonųjų spindulių technologiją, kad išmatuotų žmogaus kūno temperatūrą be fizinio kontakto, todėl jie yra saugus ir veiksmingas būdas patikrinti, ar nėra karščiavimo. Naudoti bekontaktį kūno temperatūros matuoklį paprasta ir lengva. Prietaisas laikomas nedideliu atstumu nuo žmogaus kaktos ar riešo ir per kelias sekundes skaitmeniniu būdu nuskaito jo kūno temperatūrą. Dėl to tai yra neinvazinis būdas patikrinti, ar nėra karščiavimo, ir užkirsti kelią infekcinių ligų plitimui. Bekontakčiai kūno temperatūros matuokliai naudingi dėl įvairių priežasčių. Pirma, jie yra neįtikėtinai tikslūs ir leidžia greitai ir tiksliai nuskaityti žmogaus kūno temperatūrą. Tai padeda nustatyti galimus susirgimų atvejus ir užkirsti kelią ligų plitimui. Antra, jas lengva naudoti ir jas gali valdyti kiekvienas, todėl jie yra patogus tikrinimo įrankis viešose vietose. Trečia, jie yra ekonomiškas sprendimas, nes juos galima naudoti kelis kartus, nereikalaujant papildomos įrangos ar vienkartinių komponentų. Bekontakčiais kūno temperatūros matuokliais gali naudotis įvairiausi žmonės – nuo medicinos specialistų iki apsaugos darbuotojų ir mokyklos darbuotojų. Jie ypač naudingi intensyvaus eismo vietose, pavyzdžiui, oro uostuose ir viešojo transporto mazguose, kur kasdien pravažiuoja daug žmonių ir atsižvelgiant į nuolatinį poreikį palaikyti aukštą higienos ir infekcijų kontrolės lygį, bekontakčiai kūno temperatūros matuokliai yra vertingas bet kokio patikrinimo protokolo priedas.

      
Turnikerai ir varteliai

Turketai ir vartai yra svarbi šiuolaikinių apsaugos sistemų dalis, skirta kontroliuoti patekimą ir užtikrinti žmonių bei turto saugumą. DIGITALas siūlo platų turniketų ir vartų sprendimų asortimentą, įskaitant elektromechaninius varstomus vartus, pusės ūgio turniketus, pusės ūgio ‘’BOX’’  tipo turniketus, pilno ūgio turniketus, greito praėjimo ‘’Speed gates’’ ir  ‘’Swing gates’’ tipo vartelius, vartelius neįgaliesiems ir trikojus turniketus, tinkamus naudoti įvairiose aplinkose.

Elektromechaniniai varstomi vartai yra populiarus pasirinkimas verslui ir viešosioms erdvėms, siūlantys aukštą saugumo ir kontrolės lygį. Šie vartai gali būti valdomi rankiniu būdu arba automatiškai, naudojant įeigos kontrolės sistemą, ir puikiai tinka kontroliuoti patekimą į automobilių stovėjimo aikštelės, pramoninės aikštelės ir viešąsias erdvės.

Trikojai turniketai yra dar vienas turniketų tipas, naudojamas kontroliuoti pėsčiųjų eismą tokiose vietose kaip stadionai, transporto mazgai ir komerciniai pastatai. Šie turniketai yra įvairių dydžių ir konfigūracijų, todėl jie tinka įvairiems saugumo ir pralaidumo lygiams.

D-Force turniketai ir vartai yra pagaminti taip, kad atlaikytų intensyvaus eismo zonų reikalavimus, naudojant patvarias medžiagas ir patikimus veikimo mechanizmus.

       

TM elektroninių raktų sistemos

Elektroninis TM DALLAS raktas pre telefonspynių ir praėjimo kontrolės sistemų, dar kitaip vadinamas magnetinis raktas arba magnetukas.  TM magnetinis raktas kuris turi unikalų kodą, padėda greitai ir be papildomų pastangų atrakinti laiptinės duris. Jo dizainas paprastas, raktas pagamintas iš nerūdijančio plieno  ir  jis yra atsparus purvui ir drėgmei, kas daro jį  ilgiaamžišką naudojime. Mūsų parduotuvėjeTM elektroninį raktą  galima pasirinkti skirtingu spalvu: juodos, mėlynos, rauduonos bei geltonos spalvos. Taip pat, pagal jūsų poreikį, yra galimybė paruošti komplektą iš 5, 25, 50, 100 vienetų.

Kodinės klaviatūros, Kodaspynės, skaitytuvai

Kodinės klaviatūros ir kodaspynės tapo esminiais įrankiais, užtikrinančiais prieigos kontrolę įvairiuose vietuose. Tobulėjant technologijoms, populiarėja elektroninės spynos su kodinėmis klaviatūromis, kurios pakeitė tradicines mechanines spynas.

Yra įvairių tipų kodinių klaviatūrų, kurių kiekviena turi savo unikalių savybių ir privalumų. Vienas iš populiariausių variantų – klaviatūra su kortelių skaitytuvu. Šio tipo klaviatūra plačiai naudojama įmonės nustatymuose, kur darbuotojams išduodamos kortelės, kurias jie perbraukia arba įdeda į skaitytuvą, kad gautų prieigą.

Kitas klaviatūros tipas yra klaviatūra su mechaniniais mygtukais. Šio tipo klaviatūra yra patvari ir patikima, todėl yra populiarus pasirinkimas lauke ar atšiaurioje aplinkoje. Jis turi tvirtą metalinę konstrukciją, kuri gali atlaikyti elementus ir nesugadinti.

Taip pat yra klaviatūros su jutikliniais mygtukais, kurios suteikia galimybę valdyti prieigą be kontaktų. Šiose klaviatūrose įdiegta pažangi technologija, kuri aptinka, kai pirštas yra šalia jutiklio mygtuko, ir atitinkamai reaguoja. Tai daro juos puikiu pasirinkimu intensyvaus eismo vietose, kuriose svarbu laikytis higienos.

Lauko sąlygoms kodinės spynos yra idealus sprendimas. Šios spynos yra patvarios, atsparios oro sąlygoms ir gali atlaikyti atšiaurias sąlygas. Jie dažniausiai naudojami tokiose vietose kaip mokyklos, viešiose vietose ir pramoniniuose objektose.

Koderiai ir skaitytuvai yra kiti įrankiai, kuriuos galima naudoti su klaviatūromis, siekiant pagerinti prieigos kontrolę. Koderiai yra įrenginiai, koduojantys duomenis ant kortelių ar raktų pakabukų, o skaitytuvai nuskaito užkoduotus duomenis ir atitinkamai suteikia prieigą.

Biometriniai skaitytuvai

Biometriniai skaitytuvai yra esminis šiuolaikinių prieigos kontrolės sistemų komponentas. Šie įrenginiai naudoja žmogaus biometrinius duomenis, pvz., pirštų, rainelės ar delno atspaudus, kad patvirtintų asmens tapatybę ir suteiktų prieigą prie tam tikros srities ar įrenginio. Biometriniai skaitytuvai užtikrina didesnį saugumą, patogumą ir tikslumą, palyginti su tradiciniais prieigos kontrolės metodais.

Pirštų atspaudų skaitytuvai yra labiausiai paplitęs biometrinių skaitytuvų tipas. Jie yra kompaktiški ir lengvai naudojami, todėl yra populiarus įvairių nustatymų prieigos kontrolės sistemų pasirinkimas. Pirštų atspaudų skaitytuvai užfiksuoja unikalų keterų ir slėnių modelį ant asmens piršto, kuris vėliau lyginamas su jau egzistuojančia įgaliotų naudotojų duomenų baze.

Veido skaitytuvai yra dar vienas populiarus biometrinių skaitytuvų tipas. Jie naudoja pažangią veido atpažinimo technologiją, kad užfiksuotų ir palygintų unikalius asmens veido bruožus su jau egzistuojančia įgaliotų naudotojų duomenų baze. Veido skaitytuvai yra patogūs naudoti ir gali greitai patikrinti asmens tapatybę per atstumą.

Delniniai skaitytuvai taip pat populiarėja prieigos kontrolės sistemose. Jie naudoja pažangią vaizdo gavimo technologiją, kad užfiksuotų asmens delno atspaudą, kuris vėliau lyginamas su jau egzistuojančia įgaliotų vartotojų duomenų baze. Delno skaitytuvai yra tikslesni ir patikimesni nei pirštų atspaudų skaitytuvai, taip pat gali aptikti kitas funkcijas, pvz., venų raštus.

Kombinuoti skaitytuvai yra naujesnio tipo biometriniai skaitytuvai, kurie sujungia kelis biometrinius veiksnius, tokius kaip pirštų atspaudai ir veido atpažinimas, kad užtikrintų dar didesnį saugumą ir tikslumą. Šie skaitytuvai idealiai tinka didelio saugumo srityse, kur reikalingas aukštesnis tikrinimo lygis.

Galima įsigyti papildomų biometrinių skaitytuvų priedų, pvz., bekontakčių jutiklių ir infraraudonųjų spindulių skaitytuvų. Šie priedai gali padidinti biometrinių skaitytuvų tikslumą ir patogumą, todėl jie yra dar efektyvesnis prieigos kontrolės įrankis.

Atidarymo/Išėjimo mygtukai

Kalbant apie prieigos kontrolės sistemas, atidarymo/išėjimo mygtukai atlieka esminį vaidmenį atrakinant duris ir vartus, kad būtų galima išlaisvinti transporto priemones arba  išeiti/įeiti žmonėms. Šie mygtukai yra įvairių tipų ir tinka tiek vidaus, tiek lauko sąlygoms. Jutiklių arba kitaip, sensoriniai,  mygtukai yra populiarus atidarymo / išėjimo mygtukų tipas, kuriame naudojami infraraudonųjų spindulių jutikliai judesiui aptikti ir durims atidaryti. Šie mygtukai idealiai tinka tose vietose, kur yra didelis eismo srautas, nes suteikia galimybę atidaryti duris be kontaktų. Avariniai mygtukai yra kito tipo atidarymo / išėjimo mygtukai, skirti naudoti avarinėse situacijose. Paprastai šie mygtukai yra ryškių spalvų ir lengvai pasiekiami, todėl naudotojai gali greitai ir lengvai išeiti iš pastato ar teritorijos avarijos atveju. Atidarymo/išėjimo mygtukai taip pat yra sukurti taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas, todėl jie tinkami naudoti lauko aplinkoje. Jie sukurti taip, kad būtų patvarūs, atsparūs oro sąlygoms ir ilgaamžiai, užtikrinant, kad jie ir toliau efektyviai veiktų net ir atšiaurioje aplinkoje.

Belaidis durų valdymas

Belaidės durų valdymo ir užrakinimo sistemos yra naujausia technologinė pažanga prieigos kontrolės sistemose. Šios sistemos leidžia vartotojams nuotoliniu būdu valdyti durų ir vartų spynas, o tai suteikia precedento neturintį patogumą ir paprastą naudojimą. Belaidės durų valdymo ir užrakinimo sistemos yra protingas ir novatoriškas būdas valdyti prieigą prie jūsų nuosavybės. Jie suteikia patogų, saugų ir efektyvų būdą valdyti duris ir vartus  iš bet kur, naudojant telefoną ar kitus išmaniuosius įrenginius. Tai reiškia, kad vartotojai gali užrakinti ir atrakinti savo duris ir vartus nuotoliniu būdu, nereikalaujant fizinių raktų ar buvimo vietoje. Vienas iš pagrindinių belaidžio durų valdymo ir užrakinimo pranašumų yra jo siūlomas patogumas. Naudotojai gali suteikti prieigą prie savo nuosavybės svečiams, darbuotojams ar paslaugų teikėjams nebūdami fiziškai šalia. Jie taip pat gali užrakinti ir atrakinti duris ir vartus iš bet kurios vietos, todėl lengva valdyti savo nuosavybės apsaugą nuotoliniu būdu. Belaidės durų valdymo ir užrakinimo sistemos taip pat siūlo patobulintas saugumo funkcijas. Vartotojai gali gauti perspėjimus ir pranešimus realiuoju laiku apie tai, kas įeina ir palieka jų nuosavybę, padedant jiems būti informuotiems apie galimas grėsmes saugumui.

Lankstūs perėjimas ir kontaktai durims

Lankstūs durų perėjimai ir kontaktai yra būtini prieigos kontrolės sistemų priedai. Šie komponentai, įskaitant lanksčius perėjimus, bangas, reles, kontaktus, kištukus, adapterius ir keitiklius, yra skirti užtikrinti sklandų ir saugų perėjimą tarp skirtingų durų dalių ir jų rėmo. Pavyzdžiui, naudojami lankstūs perėjimai, kad užpildytų tarpą tarp durų ir staktos, kad būtų išvengta neleistino įėjimo. Jie taip pat suteikia tam tikrą lankstumą, leidžiantį durims sklandžiai atidaryti ir uždaryti, net jei rėmas yra šiek tiek nesuderintas. Gofruotės yra dar vienas lanksčių durų perėjimų ir kontaktų komponentas. Jie skirti apsaugoti laidus ir kabelius, einančius nuo durų iki staktos, užtikrinant, kad jie nebūtų pažeisti naudojimo metu. Relės, kontaktai, kištukai, adapteriai ir keitikliai taip pat yra esminiai prieigos kontrolės sistemų komponentai. Jie naudojami įvairioms sistemos dalims prijungti ir valdyti, užtikrinant jos sklandų ir efektyvų veikimą.

Metalo detektoriai

Metalo detektoriai yra būtini įrankiai, užtikrinantys saugumą įvairiose aplinkose. Šie prietaisai skirti aptikti metalinių objektų buvimą ant asmenų ar tarp jų daiktų, todėl jie idealiai tinka naudoti oro uostuose, mokyklose, viešuose renginiuose ir kitose didelio saugumo zonose. Yra įvairių tipų metalo detektoriai, kurių kiekvienas turi savo unikalių savybių ir privalumų. Stacionarūs lankiniai metalo detektoriai yra populiarus pasirinkimas intensyvaus eismo vietose, pavyzdžiui, oro uostuose ir viešuose renginiuose. Jie skirti aptikti metalinius objektus, kai asmenys praeina pro detektoriaus lanką, todėl jie yra efektyvi ir neįkyri saugumo patikros parinktis. Kitas populiarus pasirinkimas yra  rankiniai nešiojami metalo detektoriai. Jie yra kompaktiški ir lengvai naudojami, todėl idealiai tinka naudoti situacijose, kuriose reikalingas mobilumas, pavyzdžiui, mokyklose ar viešų renginių metu. Rankinius metalo detektorius taip pat plačiai naudoja teisėsaugos institucijos. Galimi papildomi metalo detektorių priedai, tokie kaip papildomi įkrovimo komplektai ir dėklai. Šie priedai gali pagerinti naudotojo patirtį ir padaryti metalo detektorius patogesnius naudoti. Metalo detektorių naudojimo pranašumų yra daug. Jie yra veiksminga priemonė aptikti potencialiai pavojingus metalinius objektus, tokius kaip ginklai ar sprogmenys.

Praėjimo kontrolė - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija