Biometriniai skaitytuvai

Biometriniai skaitytuvai - praėjimo kontrolės elementas praleidimui naudojantis žmogaus biometrinius duomenis (pirštų antspaudą, akies rainelę ar kitus). 

Biometriniai skaitytuvai

Pirštų antspaudų skaitytuvai

Pirštų antspaudų skaitytuvai - praėjimo kontrolės...

Veido skaitytuvai

Veido skaitytuvai - praėjimo kontrolės sistemos...

Delno skaitytuvai

Delnų skaitytuvai – prieigos kontrolės sistemos...

Kombinuoti skaitytuvai

Kombinuoti skaitytuvai - praėjimo kontrolės sistemos...

Programinė įranga

Programinė įranga - kompiuterinės programos skirtos...

USB pirštų antspaudų programatoriai suvedimui per kompiuterį

USB pirštų antspaudų programatoriai suvedimui per...

Aktyvūs filtrai

Pristatome Jums Biometrinių Prieigos Kontrolės Terminalų skyrių, kuriame susitinka pažangios technologijos ir patikima sauga. Šie terminalai apima įmontuotą biometrinį skaitytuvą, specialų procesorių ir vidaus atmintį su svarbia informacija apie vartotojus ir įvykius. 

Skirtingai nei tradicinės prieigos kontrolės sistemos, naudojančios korteles ir PIN-kodus, mūsų biometriniai terminalai naudoja unikalias  žmogaus fizinės savybės, tokias kaip pirštų atspaudai, veido formas bei akies raineles užtikrinant tikslesnį tapatumo patvirtinimą.

Siūlome šių biometrinių skaitytuvų integravimą į praėjimo kontrolės sistemas. Su integruotomis tinklo sąsajomis, jie lengvai jungiasi prie kontrolės programų, palengvinant sklandų duomenų mainus apie vartotojus ir įvykius. Tokios sistemos užtikrina identifikavimo efektyvumą, kurio reikia norint užtikrinti maksimalų tikslumą skirtinguose vietose tokiose kaip: sporto klubas, baseinas ir pan. Tiek tarp įmonių darbuotojų patekant į darbo patalpas ir atsižymint darbo laiko pradžią ir/ar pabaigą. 

Biometriniai skaitytuvai - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija