Hibridiniai terminalai darbuotojų atsižymėjimui

Hibridiniai terminalai darbuotojų atsižymėjimui - praėjimo kontrolės terminalas įeigos kontrolei (darbo, buvimo laiko apskaitai) naudojantis darbuotojo biometrinius duomenis.

Hibridiniai terminalai darbuotojų atsižymėjimui

Aktyvūs filtrai

Mūsų hibridiniai terminalai darbuotojų atsižymėjimui siūlo neprilygstamą saugumą ir tikslumą, užtikrina tikslų darbuotojų identifikavimą ir patikrinimą pagal jų unikalias biometrines charakteristikas. Sklandžiai integruodami biometrinius duomenis į procesą, pašaliname tradicinių identifikavimo metodų, pvz., kortelių perbraukimo ar PIN kodų, poreikį, todėl sumažiname neteisėtos prieigos ir nesąžiningos veiklos riziką.

Naudodami hibridinius biometrinius terminalus galite atsisveikinti su rankiniu laiko skaičiavimu ir sudėtingu dokumentų tvarkymu. Terminalai automatiškai fiksuoja ir įrašo darbuotojų biometrinius duomenis, todėl galima tiksliai ir realiu laiku sekti darbo valandas ir buvimo laiką. Tai ne tik supaprastina administracines užduotis, bet ir suteikia vertingų įžvalgų apie darbuotojų produktyvumą ir lankomumo modelius.

Mūsų hibridinių terminalų universalumas apima ne tik laiko matavimą. Jie gali būti sklandžiai integruoti su esamomis prieigos kontrolės sistemomis, suteikiant papildomą saugumo lygį jūsų organizacijos apribotoms zonoms. Naudodami biometrinius duomenis, šie terminalai užtikrina, kad tik įgalioti darbuotojai galėtų patekti į jautrias zonas, o tai sustiprina bendras saugumo priemones ir sumažina galimą riziką.

Mūsų įsipareigojimas naujovėms ir kokybei yra akivaizdus mūsų hibridinių biometrinių terminalų konstrukcijoje ir funkcionalumoje. Juose yra patogios sąsajos, intuityvi navigacija ir patikimas duomenų šifravimas, apsaugantis neskelbtiną informaciją nuo neteisėtos prieigos. Be to, mūsų terminalai yra sukurti taip, kad atitiktų šiuolaikinės darbo vietos reikalavimus, todėl jie yra patvarūs ir patikimi net ir intensyvaus eismo aplinkoje.

Pasirinkę „Digitalas“ hibridinius biometrinius terminalus, investuojate į ateities sprendimą, kuris optimizuoja efektyvumą, padidina saugumą ir įgalina jūsų darbo jėgą. Patirkite sklandų pažangių biometrinių technologijų integravimą į savo darbuotojų atsijungimo ir prieigos kontrolės procesus.

Hibridiniai terminalai darbuotojų atsižymėjimui - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija