Hidrauliniai durų pritraukėjai

Hidrauliniai durų pritraukėjai (uždarytuvai)- įrenginiai ir mechanizmai skirti automatiškai pritraukti uždaromas duris.

Kategorijoje pateikti pritraukėjai skirti

Metalinėms laiptinės durims

Metalinėms laiptinės durims - Hidrauliniai durų...

Standartinėms vidaus durims

Standartinėms vidaus durims - Hidrauliniai durų...

Lauko varteliams

Lauko varteliams - Hidrauliniai durų pritraukėjai...

Automatiniai elektriniai pritraukėjai, uždarytuvai

Automatiniai elektriniai pritraukėjai, uždarytuvai -...

Įleidžiami į staktą hidrauliai pritraukėjai

Įleidžiami į staktą hidrauliai pritraukėjai -...

Aktyvūs filtrai

Kalbant apie jūsų turto saugą ir saugumą, labai svarbu turėti patikimą ir efektyvų būdą automatiškai uždaryti duris. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlome platų hidraulinių durų pritraukėjų asortimentą, sukurtą taip, kad atitiktų Jūsų poreikius ir viršytų Jūsų lūkesčius.

Hidrauliniai durų pritraukikliai – tai įrenginiai ir mechanizmai, specialiai sukurti automatiškai užsidaryti užsidarančioms durims. Nesvarbu, ar jums reikia uždaryti metalines laiptinės duris, standartines vidaus duris, lauko vartus, įleidžiamas duris, ar automatines ir elektrines uždarytuves – mes turime jums tinkamą sprendimą.

Mūsų hidraulinius durų pritraukėjus lengva montuoti ir naudoti, todėl jie yra puikus pasirinkimas tiek profesionaliems montuotojams, tiek DIY entuziastams. Jie taip pat pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir suprojektuoti taip, kad atitiktų arba viršytų visus pramonės saugos, ilgaamžiškumo ir patikimumo standartus.

Pasirinkite iš įvairių dydžių, stilių ir apdailos, kad atitiktumėte savo konkrečius poreikius ir užtikrintumėte, kad jūsų durys kiekvieną kartą užsidarytų sklandžiai ir saugiai. Mūsų hidrauliniai durų pritraukėjai puikiai tinka įvairioms reikmėms, įskaitant komercines ir gyvenamąsias patalpas, mokyklas, ligonines ir kt.

Turėdami platų pasirinkimą, išskirtinį klientų aptarnavimą ir neprilygstamas kainas, esame pasiryžę padėti jums rasti geriausią sprendimą jūsų durų uždarymo poreikiams tenkinti.

Hidrauliniai durų pritraukėjai - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija