Viešbučių spynų komplektai D-Lock

Sveiki atvykę į mūsų elektroninių spynų kolekciją, kurioje yra naujoviškas D-Lock – modernus sprendimas, skirtas viešbučiams, moteliams ir nuomai. D-Lock yra daugiau nei tik spyna, tai protingas būdas padidinti saugumą ir patogumą jums ir jūsų svečiams.

D-Lock teikia pirmenybę saugumui, naudodama pažangią elektroninę sistemą, užtikrinančią patikimą ir apsaugotą užrakto mechanizmą. Prieigos valdymas yra paprastas – tinkinkite leidimus pagal kambarių tipus ir konkrečius svečių poreikius. Tai ne tik apsaugo jūsų turtą, bet ir supaprastina operacijas, kad valdymas būtų sklandesnis ir efektyvesnis.

„D-Lock“ išskiria patogią sąsają. Jūsų svečiams bus lengva naršyti, o tai pagerins bendrą patirtį. Elegantiškas ir modernus „D-Lock“ dizainas ne tik papildo saugumo sluoksnį; tai taip pat suteikia jūsų nuosavybei stiliaus atspalvio.

Viešbučių spynų komplektai D-Lock

TTLock sistemos

Mūsų „TTLock“ sistemos teikia pirmenybę aukščiausiems...

TUYA sistemos

TUYA sistemos - elektroninės viešbučio spynos komplektas...

LoRa sistemos

Atnaujinkite savo viešbučio saugumą ir svečių patirtį...

Aktyvūs filtrai

Atraskite saugumo ir patogumo viršūnę su D-Lock, siūlančiu specializuotą spynų asortimentą, pritaikytą viešbučiams,  biurams ir apartamentams. Mūsų spynos yra kruopščiai suprojektuotos, kad būtų teikiama pirmenybė administratorių, svečių ir lankytojų saugumui ir patogumui. Be įprastų, D-Lock pasižymi didesniu patikimumu, ilgaamžiškumu ir padidintu saugumu, todėl jis yra idealus pasirinkimas patenkinti šiuolaikinės viešbučių aplinkos reikalavimus.

Pažangiausios SMART spynos iš naujo apibrėžia viešbučių saugumo aplinką, sklandžiai išplečiant jų naudingumą nuo viešbučių iki nuomojamų butų tinklo. Administratoriai mėgaujasi lengvu valdymu naudojant specialią mobiliąją programėlę, o elektroninis nuotolinio valdymas supaprastina tinklo užraktų valdymą, leidžia visapusiškai administruoti ir centralizuotai valdyti visas viešbučio duris.

Naršykite mūsų plačią kolekciją, kurioje yra įvairių elektroninių spynų, įskaitant viešbučių elektronines spynas ir sklendes. Galimos tiek laidinės, tiek belaidės konfigūracijos,  siūlome nuotolinio valdymo galimybes. Išmaniosios spynos suteikia vartotojams papildomo lankstumo ir patogumo. 

Mūsų pasiūlymuose rasite TTLOCK rinkinių su Bluetooth ir Wi-Fi funkcijomis. Šios pažangiausios sistemos padidina saugumą ir prieinamumą, suteikdamos sklandžią patirtį ir administratoriams, ir svečiams. TUYA viešbučio spynų rinkiniai su „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ dar labiau pagerina jūsų saugumo infrastruktūrą, siūlydami pažangias funkcijas, kurias galite pasiekti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Be to, išbandykite „D-Lock“ viešbučių spynas, integruotas su LORA sistema, papildytas „Bluetooth“ funkcijomis. LORA sistema pagerina ilgalaikį ryšį, užtikrindama tvirtą ir efektyvų viešbučio durų valdymą. Visos šios pažangios sistemos yra lengvai prieinamos mūsų internetinėje parduotuvėje, suteikiant jums vieno langelio sprendimą modernioms, saugioms ir technologiškai pažangioms spynoms.

Be mūsų spynų komplektų, siūlome platų viešbučių elektroninių spynų administravimo ir valdymo sistemų pasirinkimą. Naršykite mūsų pasiūlymus, kad rastumėte tobulą sprendimą, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius. Mūsų sistemos užtikrina vientisą saugumo, technologijų ir patogumo derinį jūsų viešbučio ar biuro patalpoms. Patobulinkite savo saugumo infrastruktūrą naudodami D-Lock ir palikite svečiams ilgalaikį įspūdį. Naršykite mūsų kolekciją dabar, kad surastumėte saugų, technologiškai pažangų ir patogų sprendimą, kuris pranoksta pramonės standartus.

Viešbučių spynų komplektai D-Lock - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija