Vaizdo stebėjimo sistemos

„Digitalas“ teikia vaizdo stebėjimo sistemas įvairaus dydžio įmonėms, organizacijoms bei nuosavų namų savininkams, Siūlome platų pasirinkimą, įskaitant IP sistemas, kamerų jungiklius, papildomus priedus kameroms, AHD sistemas, TURBO HD sistemas, IP signalo perdavimą ir vaizdo medžiagos įrašymo galimybes, tokias kaip HDD diskus ir SD kortelės. Žinoma, vaizdo stebėjimo sistemos yra vienas iš geriausių sprendimų norint apsaugoti savo turtą, todėl mūsų IP stebėjimo sistemos siūlo pažangiausias funkcijas, tokias kaip nuotolinė prieiga, nuotolinė peržiūra ir stebėjimas realiuoju laiku. Šios sistemos yra labai lengvai pritaikomos ir gali būti pritaikytos pagal unikalius jūsų poreikius.

Mūsų kamerų jungikliai leidžia lengvai integruoti ir valdyti kelias kameras viename tinkle. Be to, platus priedų pasirinkimas, įskaitant maitinimo šaltinius ir tvirtinimo įrangą, užtikrina tinkamą montavimą ir funkcionalumą.

Kalbant apie patikimą ir saugia vaizdo medžiagos saugojimą, siūlome HDD ir SD korteles, specialiai sukurtus sklandžiai veikti su mūsų kameromis.

Nešiojami ir automobiliniai vaizdo registratoriai

Nešiojami ir automobiliniai vaizdo registratoriai -...

Vaizdo stebėjimo sistemų komplektai

Vaizdo stebėjimo sistemų komplektai - IP, AHD, WiFi...

IP vaizdo stebėjimo sistemos

IP vaizdo stebėjimo sistemos - šiuolaikinė tinklinė IP...

IP vaizdo stebėjimo sistemos Hikvision

IP vaizdo stebėjimo sistemos Hikvision - žinomo...

AHD vaizdo stebėjimo sistemos

AHD vaizdo stebėjimo sistemos - šiuolaikinė aukštos...

TURBO HD vaizdo stebėjimas

TURBO HD vaizdo stebėjimas - hibridinė analoginė ir IP...

Komutatoriai kameroms ("SWITCH")

Komutatoriai kameroms ("SWITCH") - vaizdo stebėjimo...

Belaidės vaizdo stebėjimo sistemos

Belaidės vaizdo stebėjimo sistemos - šioje kategorijoje...

IP signalo perdavimas

IP signalo perdavimas - prietaisai ir įrenginiai...

Viršįtampio apsauga

Viršįtampio apsauga - prietaisai skirti elektroninės...

AHD signalo perdavimas

AHD signalo perdavimui skirtas įrenginiys instaliuojant...

Kietieji diskai HDD

Kietieji diskai HDD - vidiniai kietėji diskai skirti...

SD kortelės

SD kortelės - informacijos laikmena lusto pagrindu...

Kronšteinai

Kronšteinai - laikikliai vaizdo stebėjimo kameroms ir...

Numerių atpažinimo sistema

Numerių atpažinimo sistema - įranga gebanti iš kameros...

Analoginių kamerų priedai

Analoginių kamerų priedai - priedai ir aksesuarai skirti...

IP kamerų priedai

IP kamerų priedai - priedai ir aksesuarai skirti...

Vaizdo stebėjimo akcijos ir išpardavimas

Vaizdo stebėjimo akcijos ir išpardavimas - vaizdo...

Aktyvūs filtrai

Vaizdo stebėjimo sistemos - http://www.cctv.lt

   

Vaizdo stebėjimo sistemos

    

CCTV (Closed Circuit Television) kameros tampa vis populiaresnės kaip priemonė saugumui įvairiuose nustatymuose padidinti. Vaizdo stebėjimo kameros yra įvairių formų ir dydžių, kurių kiekviena turi savo unikalių savybių ir funkcijų. Mūsų parduotuveje rasite skirtingų CCTV kamerų tipų: įprastos CCTV kameros,Belaidės vaizdo stebėjimo sistemos, IP kameros, Hikvision kamerų sistemos, nešiojami vaizdo registratoriai, automobilio vaizdo registratoriai, slaptos kameros, 360 laipsnių vaizdo kameros, kiekviena iš jų turi savo specifinį naudojimą ir funkcijas.

  

Nešiojami vaizdo registratoriai

    

Nešiojami vaizdo registratoriai yra kompaktiški, juos gali naudoti teisėsaugos pareigūnai ar apsaugos darbuotojai. Tokie modeliai kaip: D-EyE 421, D-EyE 321, D-EyE 201, D-EyE 511 yra skirti pareigūnų ir visuomenės sąveikai fiksuoti ir dažnai naudojamos kaip atskaitomybės ir skaidrumo priemonė. Nešiojami vaizdo registratoriai gali stebėti platų 140° laipsnių kampų, fiksuoti filmuotą medžiagą su maksimali raiška 34 Mpx (foto), 1920×1080/30 fps(video). Galinga 3200 mAh integruota Li-Ion baterija ir optimizuota programinė įranga užtikrina iki 17 val. nepertraukiamą vaizdo įrašymą. Judesio aptikimo, išankstinio ir uždelsto įrašo pradžios nustatymo funkcijos. Greito įrašymo paleidimo funkcija-įrašo paleidimas vienu mygtuku/Įrenginio ID/Laiko/Datos žyma. Galingas 2 IR LED rankinis/Vaizdinio ir garsinio aliarmo funkcija/automatinis pašvietimas esant prastam apšvietimui (iki 10 m).

   

360° laipsnių kameros

     

360° laipsnių kameros, taip pat žinomos kaip panoraminės kameros, skirtos užfiksuoti tam tikros srities 360° laipsnių vaizdą. Mūsų siūlomi modeliai: DI-DQ360P 2MP AHD ir DI-M360/225 AHD 720P vaizdo stebėjimo kameros. Šios kameros idealiai tinka didelėms erdvėms, pvz., automobilių stovėjimo aikštelėms ar viešosioms erdvėms stebėti, nes suteikia visapusišką apylinkių vaizdą.

          

Belaidės vaizdo stebėjimo sistemos

Belaidės vaizdo stebėjimo sistemos - šioje kategorijoje surasite 4G (LTE), WiFi bevieles nuotolinio vaizdo stebėjimo kameras, autonominės kameros su saulės baterijomis, kurios nereikalauja papildomų laidų vaizdo perdavimui ir skirtos tiek vidaus tiek lauko sąlygoms. Šios IP vaizdo kameros vaizdą transliuoja per mobilųjį internetą ar Wi-Fi tinkle su galimybe peržiūros (stebėjimo) per aplikaciją (programėlę) mobiliame telefone. Taip pat mūsų parduotuvėje pateikiami priedai ir aksesuarai skirti IP vaizdo kamerų ryšio užtikrinimui: WiFi, 4G maršrutizatoriai - routeriai, WiFi tinklo praplėtėjai, adapteriai, antenos ir stiprintuvai, skirti WiFi ar mobilaus ryšio signalo sustiprinimui. Belaidis IP vaizdo stebėjimas yra geras saugumo sistemos variantas, naudojamas tais atvejais, kai reikia kelių tipų įrangos derinio arba dėl to, kad neįmanoma tiesti kabelio. Renkantis šią vaizdo stebėjimo sistemos versiją, galima pasiekti aukštos kokybės ryšį su absoliučiu įrangos mobilumu. Bevielio vaizdo stebėjimo kameros gali būti tose vietose, kur kabelis tiesiog neįmanomas.

   

Automobilio vaizdo registratoriai

Automobilio vaizdo registratoriai arba Dash kameros greitai tampa vienu iš būtiniausių priedų bet kuriam transporto priemonės savininkui. Šie maži ir kompaktiški įrenginiai skirti padėti įrašyti įvykius, vykstančius kelyje vairuojant.  vaizdo ir garso registratoriai skirti naudojimui automobilyje, palaikantys vaizdo įrašymą į HDD, SD ar serverį. Gali būti tinkliniai, su nuotoliniu stebėjimų realiu laiku, žemėlapyje, automobilio duomenų (darbinių parametrų), greičio nuskaitymu ir kita. Gali turėti Wi-Fi, GPS, 3G/4G/5G ryšį, G-sensor (smūgio daviklį). Palaiko daugiau, kaip 2 vaizdo kameras. Jie suteikia vairuotojams daug privalumų, įskaitant didesnę apsaugą ir ramybę.

 

Vienas iš pagrindinių prietaisų skydelio kameros pranašumų yra galimybė įrašyti įvykius vairuojant. Ši filmuota medžiaga gali būti nepaprastai naudinga automobilio avarijos atveju, leisdama vairuotojams nustatyti ir įrodyti kaltę. Dash kameros gali užfiksuoti vertingą informaciją, pvz., dalyvaujančių transporto priemonių greitį, vairuotojų elgesį ir bet kokią kitą svarbią informaciją. Tai gali būti esminis įrodymas bet kokiame teisiniame procese, kuris gali kilti dėl avarijos.

Automobilio avarijos atveju prietaisų skydelio kameros gali suteikti vertingos informacijos, kurios liudininkai gali praleisti. Jie gali padėti nustatyti tikslią avarijos informaciją, pvz., dalyvaujančių transporto priemonių greitį, smūgio kryptį ir bet kokią kitą svarbią informaciją. Tai gali būti nepaprastai naudinga nustatant avarijos priežastį ir gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų ateityje.

Vaizdo registratoriai taip pat gali padėti apsisaugoti nuo draudimo sukčiavimo. Buvo atvejų, kai žmonės tyčia sukėlė nelaimingus atsitikimus ir vėliau pateikė apgaulingus draudimo reikalavimus, dažnai bandydami gauti išmoką. Naudodamiesi prietaisų skydelio kamera, vairuotojai gali pateikti vaizdo įrodymus, įrodančius jų nekaltumą ir neleidžiančius jiems tapti tokio sukčiavimo auka.

 

Be to, tokios kameros taip pat gali padėti atpažinti plėšikus, kurie gali bandyti įsilaužti į jūsų transporto priemonę. Jie gali užfiksuoti bet kokią įtartiną veiklą, vykstančią aplink jūsų automobilį, ir padėti teisėsaugai nustatyti ir sulaikyti galimus vagis.

 

Dash kameras taip pat lengva įdiegti ir naudoti. Jie gali būti montuojami ant automobilio prietaisų skydelio arba priekinio stiklo. Jie taip pat paprastai yra gana kompaktiški ir neužima daug vietos automobilyje. Dėl savo naudojimo ir montavimo paprastumo jie yra puiki investicija kiekvienam vairuotojui, norinčiam padidinti savo saugumą kelyje.

Vaizdo stebėjimo sistemų komplektai

   

Kalbant apie turimus CCTV kamerų rinkinius, rinkoje yra daug įvairių variantų. Kai kurie rinkiniai yra skirti naudoti namuose ir apima keletą pagrindinių kamerų, o kiti yra skirti komerciniam ar pramoniniam naudojimui ir gali apimti dešimtis ar net šimtus kamerų. Kai kuriuose rinkiniuose gali būti papildomų funkcijų, tokių kaip judesio jutikliai, aliarmai ir nuotolinė prieiga.

Renkantis vaizdo stebėjimo kamerų komplektą, svarbu atsižvelgti į specifinius stebimo turto ar teritorijos poreikius. Tokie veiksniai kaip erdvės dydis, reikalingas saugumo lygis ir vykdomos veiklos rūšys turės įtakos renkantis tinkamiausią CCTV kamerų rinkinį. Kuo didesnis plotas, tuo daugiau kamerų reikėtų rinktis.

Apskritai, yra daug skirtingų CCTV kamerų tipų, kurių kiekviena turi savo specifines funkcijas ir paskirtį. Nesvarbu, ar jums reikia nešiojamos korpuso kameros, mažos slaptos  kameros, ar visapusiškos 360 laipsnių kameros,mūsų parduotuvė turi didelį asortimentą, tad, esame įsitikinę, kad pas mus rasite kamerą pagal bet kokį jūsų poreikį. 

   

Predai

   

Tam, kad vaizdo stebėjimo įranga dirbtų be kliūčių, geriausia pasirūpinti ir jų priedais, kurie pagerins jų darbą bei palengvins jūsų gyvenimą. Video signalo šakotuvai, adapteriai, vaizdo signalo siųstuvai-imtuvai,  AHD, DVR, XVR - visą tai rasite vienoje vietoje mūsų e-svetainėje  www.digitalas.lt ir fizinėje parduotuvėje Vilniuje bei Klaipėdoje.

   

Akcijos/Pasiulymai 

  

Ieškot  vaizdo kameros sistemos už patrauklią kainą? Domina CCTV vaizdo kamerų komplektai? Begalybe variantu vargina ir pasimetat tarp skirtingų pozicijų? Nusiraminkite, mūsų komanda visada jums padės! Lenvai pateikti užklausą telefonų arba el.paštų apie jus dominančias pozicijas  ir mes rasime geriausią sprendimą. Norintiems apžiūrėti gyvai, siūlome atvykti gyvai į mūsų centrinį biurą Vilniuje, Ukmergės 234A, arba į padalinį Klaipėdoje- Bijūnų g.8

 

 

Vaizdo stebėjimo sistemos - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija