MIFARE 13,56 Mhz pakabukai ir kortelės

MIFARE 13,56 MHz – skirtas prieigos kontrolės sistemoms. Šie kompaktiški ir tvirti priedai, skirti sklandžiai integruotis į įvairias apsaugos sistemas, užtikrina patogumą ir saugumą. Tinka įvairioms aplinkoms, įskaitant biurus, gyvenamuosius pastatus ir švietimo įstaigas, suteikia galimybę netrukdomai ir efektyviai patekti įgaliotiems darbuotojams.

MIFARE 13,56 Mhz pakabukai ir kortelės

Aktyvūs filtrai

MIFARE 13,56 MHz pakabukai ir kortelės yra aukštos kokybės ir daugiafunkciniai įrenginiai, skirti prieigos kontrolės sistemoms. Šie pakabukai ir kortelės naudoja MIFARE technologiją, kuri užtikrina greitą ir patikimą prieigos valdymą įvairiose pramonės, komercinėse ir viešosiose erdvėse.

Su MIFARE 13,56 MHz pakabukais ir kortelėmis lengva organizuoti efektyvią prieigos kontrolę. Jie gali būti integruoti su esamomis sistemomis ir programinės įrangos sprendimais, užtikrinant, kad tik įgalioti asmenys turės prieigą prie tam tikrų patalpų ar zonų. Šie įrenginiai taip pat gali būti pritaikyti pagal individualius poreikius ir leisti valdyti prieigą skirtingiems vartotojams arba grupėms.

MIFARE 13,56 MHz pakabukai ir kortelės pasižymi aukštu atpažinimo tikslumu ir greičiu. Jie suteikia patikimą ir bekontaktinį ryšį, leidžiantį greitai nuskaityti ir patvirtinti asmenų tapatybę. Tai padeda sumažinti eilės formavimosi ir užtikrinti sklandų prieigos procesą.

Šie pakabukai ir kortelės taip pat pasižymi ilga tarnavimo trukme ir atsparumu. Jie gali būti lengvai naudojami ir keičiami, suteikiant administratoriams galimybę greitai valdyti ir atnaujinti prieigos teises arba atšaukti prarastas kortelės. Tai padeda išlaikyti aukštą saugumo lygį ir sumažinti galimą riziką.

 

MIFARE 13,56 Mhz pakabukai ir kortelės - Questions and answers

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija