Vartų automatikos komplektai

Vartų automatikos komplektai - automatinio vartų atidarymo sistema sukomplektuota ir paruošta montavimui.

Siūlome trijų grupių vartų automatiką pagrindiniams automatinių vartų tipams:
– stumdomiems (arba slankiojantiems). Tokie vartai puikiai tinka sklypuose kurie yra platūs įvažiavimo atžvilgiu. Slankiodami išilgai tvoros jie užima labai mažai naudingo ploto.
– varstomiems. Klasikinio tipo vartai labiausiai paplitę visame pasaulyje. O taip yra todėl, kad jų konstrukcija nėra sudėtinga, įsirenginėjant juos nereikia kažkokių didelių žinių, jų kaina yra ženkliai žemesnė nei tokių pačių matmenų stumdomų vartų.
– garažo (arba pakeliamiems). Vartai sudaryti iš sekcijų – horizontalių plokštelių, sujungtų į vieną visumą. Garažo vartai pasikelia į viršų ir yra nustumiami į Jūsų garažo vidų ir jame priglunda lygiagrečiai prie lubų, todėl efektyviai išnaudojama erdvė.

Vartų automatikos komplektai

Kiemo atveriamų vartų automatikų komplektai

Kiemo atveriamų vartų automatikų komplektai -...

Kiemo stumdomų vartų automatikų komplektai

Kiemo stumdomų vartų automatikų komplektai - automatinio...

Garažo pakeliamų vartų automatikų komplektai

Garažo pakeliamų vartų automatikų komplektai -...

Aktyvūs filtrai

Kaip patogu, neišlipant iš automobilio, nuotoliniu būdu atidaryti garažo vartus, įvažiavimo į darbo ar gyvenamąją teritoriją vartus! Ypač lietingu oru ar stipriu snygiu: automatinių vartų pavara (pvz., pakeliamų vartų automatika) padės jums nes nebus poreikio rankiniu būdu atidaryti vartus. Jei jums reikalingas vartų automatizavimas (garažo vartų ar kitų vartų), mes padėsime jums pasirinkti geriausią variantą ir patarsime – pakonsultuosime, kaip sumontuoti įrangą. Turime įvairių vartų pavaras ir visus reikalingus priedus, skirtas visų tipų konstrukcijoms. Mūsų specialistai pasiūlys ir rekomenduos, kokia automatinių vartų pavara labiausiai tinka jūsų sąlygoms.

Vartų automatikos įsigijimo klausimas visada yra pirmoje vietoje, kai priimamas sprendimas įrengti įvažiavimo ar garažo vartus jūsų namų teritorijoje. Tai, kad automatika vartams yra pagrindinis dalykas įsigyjant vartus, nekelia abejonių, nes su automatika jūsų gyvenimas tikrai taps daug patogesnis! Jums nebereikės išlipti iš automobilio arba laukti artimųjų, kurie išeis jūsų pasitikti, kad atidarytų vartus, pagalbos, Visi šie nepatogumai yra praeityje! Šiandien rinkoje yra gana platus automatikos pasirinkimas, nuo kurios kokybės priklauso vartų mechanizmų veikimo ir jūsų namų, garažo ar bet kurios kitos teritorijos saugumo lygis.

Kai lyja ar pūsto pūga, nelabai norisi lipti iš automobilio, kad atidarytum / uždarytum vartus. Vairuotojų patogumui sukurtos specialios sistemos, kurios ne tik automatiškai nuotoliniu būdu atidaro/uždaro vartus, bet ir sėkmingai atlieka apsaugines funkcijas. Tai yra prioritetas automatizavimo komplektų naudai. Be to, vartų automatikos komplektai labai palengvina gyvenimą neįgaliems asmenims.

Vartų automatikos komplektai - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija