Automatiniai elektriniai pritraukėjai, uždarytuvai

Automatiniai elektriniai pritraukėjai, uždarytuvai - Hidrauliniai elektriniai durų pritraukėjai veikiantys automatiškai.

Automatiniai elektriniai pritraukėjai, uždarytuvai

Aktyvūs filtrai

Hidrauliniai elektriniai durų pritraukėjai, veikiantys automatiškai, yra puiki ir patogiai veikianti sprendimas užtikrinti efektyvų durų uždarymą. Šie pritraukėjai naudoja elektrinį ir hidraulinį mechanizmą, kad kontroliuotų durų judesius ir užtikrintų patikimą uždarymą.

Automatiniai elektriniai pritraukėjai suteikia daug naudos:

  • Patogumas: Automatika leidžia durims užsidaryti automatiškai, taip užtikrinant patogų naudojimąsi ir taupant laiką. Nebereikia rankomis užsidaryti durų, ypač kai rankos yra užimtos nešiojant daiktus arba kai reikia praeiti pro duris su rankomis.

  • Saugumas: Užtikrinamas tvirtas ir patikimas durų uždarymas, sumažinamas nepageidaujamų asmenų įsibrovimo pavojus ir apsaugoma nuo vagysčių.

  • Energijos taupymas: Automatinių elektrinių pritraukėjų naudojimas padeda išlaikyti patalpų šilumą ir sumažinti oro nutekėjimą, taip prisidedant prie energijos taupymo ir mažinant šildymo ar aušinimo sąnaudas.

  • Prisitaikymas: Šie pritraukėjai gali būti pritaikomi skirtingiems durų tipams ir dydžiams, leidžiant lengvai įdiegti juos į esamas durų sistemas.

Digitalas.lt parduotuvėje galite rasti platų automatininių elektrinių pritraukėjų pasirinkimą. Patikrinkite mūsų asortimentą, kad rastumėte tinkamiausią variantą savo durims ir poreikiams. Automatiniai elektriniai pritraukėjai užtikrina efektyvų ir patikimą durų uždarymą, suteikdami jums patogumą, saugumą ir energijos taupymą.

Automatiniai elektriniai pritraukėjai, uždarytuvai - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija