Sklendės plastikinėms, aliumininėms durims

Sveiki atvykę į mūsų elektroninių skląsčių, sukurtų specialiai plastikinėms ir aliuminio durims, pasirinkimą. Mūsų naujoviškos sklendės turi elektrines spynas, veikiančias išsikišusio mechaninio spynos liežuvėlio principu. Pagaminti iš tvirto nerūdijančio plieno, šie skląsčiai užtikrina jūsų durų patvarumą ir didesnį saugumą.

Su šiomis pagrindinėmis ypatybėmis: automatinis įjungimas, nerūdijančio plieno konstrukcija, pritaikyta plastikinėms ir aliumininėms durims ir lengvas montavimas, daro šias elektronines durų sklendes patvarias ir užtikrina ilgalaikį durų apsaugos poreikius.

Plastikinėms, aliumininėms durims - elektromechaninė sklendė.

Aktyvūs filtrai

Pristatome mūsų elektroninių sklendžių kolekciją, kuri yra kruopščiai sukurta siekiant nustatyti naujus plastikinių ir aliuminio durų saugumo standartus. Mūsų parduotuvėje mes siūlome įvairias elektroninių durų  sklendžių variantus, kurie užtikrina, kad rasite puikų sprendimą, pritaikytą jūsų  poreikiams.

Mūsų asortimente yra Yotogi elektromechaninių sklendžių,  žinomi dėl savo pažangiausių technologijų. Elektroninės sklendės sklandžiai veikia tiek NC (normaliai uždarytas), tiek NO (normaliai atviras) režimais, todėl suteikia universalumo, atitinkantį įvairius saugumo reikalavimus. Siekiant didesnio patogumo ir atsparumo, siūlome vandeniui atsparius modelius, kurie užtikrina patikimą veikimą net ir sudėtingomis aplinkos sąlygomis.

Mūsų elektroniniai durų sklendės išsiskiria įspūdinga jų galia. Dauguma mūsų modelių pasižymi 1000 kg jėga, užtikrinančia tvirtą saugumą, atitinkantį griežčiausius standartus. Sukurti atsižvelgiant į tikslumą ir ilgaamžiškumą.

Sklendės plastikinėms, aliumininėms durims - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija