Atsižymėjimas pirštų antspaudais

Atsižymėjimas pirštų antspaudais - praėjimo kontrolės terminalas įeigos kontrolei (darbo, buvimo laiko apskaitai) naudojantis žmogaus piršto antspaudą.

Atsižymėjimas pirštų antspaudais

Kontroleriai

Kontroleriai - valdiklis, praėjimo kontrolės terminalo...

Skaitytuvai

Skaitytuvai - praėjimo kontrolės terminalo su pirštų...

Pirštų skaitytuvai darbuotojų suvedimui

Pirštų skaitytuvai darbuotojų suvedimui - praėjimo...

Programinė įranga

Programinė įranga - kompiuterinė programa skirta...

Aktyvūs filtrai

Prieigos kontrolė yra svarbiausias verslo, mokyklų ir organizacijų prioritetas, o pirštų atspaudų terminalai yra geriausias saugumo sprendimas. Šie biometriniai terminalai naudoja unikalų asmens pirštų atspaudą, kad galėtų identifikuoti asmenis ir kontroliuoti patekimą į patalpas, užtikrinant maksimalų saugumą ir tikslumą. „Digitalas“ elektroninėje parduotuvėje siūlome platų pirštų atspaudų terminalų asortimentą, kurie garantuoja saugią prieigos kontrolę ir lankomumo sekimą.

 

Pirštų atspaudų terminalai: šie terminalai yra kompaktiškas ir ekonomiškas sprendimas įmonėms, kurioms reikalinga pagrindinė prieigos kontrolė ir lankomumo stebėjimas. Juos lengva įdiegti ir naudoti, o vidinėje atmintyje jie gali saugoti iki 1000 pirštų atspaudų šablonų. Šie terminalai idealiai tinka mažoms įmonėms, biurams ir mokykloms.

Tinkliniai pirštų atspaudų terminalai: šie terminalai skirti didesnėms organizacijoms, kurioms reikalinga pažangi prieigos kontrolė ir lankomumo stebėjimas. Juos galima prijungti prie tinklo ir valdyti centralizuotai, kad būtų galima stebėti ir teikti ataskaitas realiuoju laiku. Juose galima saugoti iki 10 000 pirštų atspaudų šablonų ir palaikyti kelis patvirtinimo metodus, pvz., pirštų atspaudus, kortelę ir PIN kodą. Šie terminalai idealiai tinka ligoninėms, gamykloms ir vyriausybinėms agentūroms.

Laiko ir lankomumo pirštų atspaudų terminalai: šie terminalai yra specialiai sukurti lankomumui sekti ir darbuotojų laiko valdymui. Jie gali įrašyti darbuotojų lankomumą ir darbo valandas bei generuoti ataskaitas. Šie terminalai idealiai tinka įvairaus dydžio įmonėms, kurioms reikalingas tikslus ir patikimas lankomumo stebėjimas.

Mūsų pirštų atspaudų terminalus lengva naudoti ir jie siūlo daugybę funkcijų ir galimybių. Vartotojai gali lengvai užregistruoti savo pirštų atspaudus, o terminalus galima užprogramuoti taip, kad būtų leista arba uždrausta prieiga pagal iš anksto nustatytas taisykles. Mūsų terminalai taip pat siūlo pažangias funkcijas, tokias kaip anti-passback, priverstinio piršto ir kelių kalbų palaikymas.

 

Atsižymėjimas pirštų antspaudais - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija