Vidaus sąlygoms

Pakeiskite savo patalpų saugumo infrastruktūrą naudodami mūsų patalpų elektromagnetines spynas. Šios elektromagnetinės spynos (magnetai), specialiai sukurtos patalpų sąlygoms, pasižymi pažangių technologijų ir ilgaamžiškumo deriniu. Sukurti taip, kad būtų lengva montuoti, jie sklandžiai integruojasi į jūsų vidaus erdves ir siūlo tvirtą valdomos prieigos sprendimą.

Mūsų patalpų elektromagnetinės spynos užtikrina aukštą saugumo lygį ir užtikrina, kad jūsų durys išliks tvirtai apsaugotos. Didžiausią dėmesį skiriant patikimumui, šios spynos yra sukurtos taip, kad atlaikytų patalpų naudojimo reikalavimus ir yra ilgalaikis sprendimas jūsų prieigos kontrolės poreikiams tenkinti.

o Nesvarbu, ar saugote biurus, prekybos patalpas ar kitą patalpų aplinką, mūsų elektromagnetinės spynos yra universalus ir efektyvus sprendimas. Išbandykite pažangiausio dizaino ir patobulintų saugos funkcijų sinergiją, suteikdami jums ramybę kiekviename prieigos taške.

Vidaus sąlygoms - elektromagnetinė spyna (magnetas).

Aktyvūs filtrai

Atnaujinkite savo patalpų saugumo infrastruktūrą naudodami mūsų įvairų pažangiausių elektromagnetinių spynų asortimentą. Mūsų elektromagnetinės spynos, dar žinomos kaip magnetai, sukurtos specialiai patalpų sąlygoms, užtikrinti neprilygstamą saugumą ir prieigos kontrolę jūsų vidaus erdvėse. Mūsų parduotuvėje rasite:

Lengvesnės mažų vartų durų spynos:

Išbandykite mūsų lengvesnių spynų pasirinkimą, idealiai tinkantį mažoms ir lengvoms durims. Šios spynos puikiai suderina stiprumą ir praktiškumą, užtikrindamos saugų priėjimą prie mažesnių įėjimų, nepakenkiant našumui.

Plastikinių durų spynos:

Tiems, kurie turi plastikines duris, mūsų specializuotos elektromagnetinės spynos siūlo saugų sprendimą, pritaikytą unikalioms plastikinių medžiagų savybėms. Patirkite patikimą prieigos kontrolę nepakenkdami plastikinių durų vientisumui.

Spynos 180kg:

Mūsų asortimente yra spynų, sukurtų atlaikyti iki 180 kg, todėl užtikrinama tvirta apsauga įvairiems vidaus darbams. Šios spynos yra pagamintos taikant tikslią inžineriją, kad atitiktų vidutinio dydžio durų ir prieigos taškų reikalavimus.

Vidinės spynos 280 kg:

Sustiprinkite savo saugumo žaidimą su mūsų spynomis, galinčiomis atlaikyti iki 280 kg. Šios spynos, puikiai tinkančios intensyvaus eismo patalpose, užtikrina geresnes didesnių durų ir įėjimų saugumo priemones.

Spynos 350 kg:

Kalbant apie tvirtą saugumą, mūsų 350 kg sveriančios spynos yra tvirtumo ir patikimumo įkūnijimas. Šios spynos, tinkamos įvairioms patalpų aplinkoms, užtikrina bekompromisį jūsų patikimiausių prieigos taškų saugumą.

Vidinės spynos 500 kg:

Siekiant maksimalių saugumo reikalavimų, mūsų vidaus spynos, galinčios atlaikyti 500 kg, yra išskirtinis sprendimas. Šios tvirtos spynos sukurtos taip, kad atitiktų griežtus didelių ir labai saugių patalpų zonų reikalavimus.

Rinkitės iš mūsų plataus elektromagnetinių spynų asortimento, kad rastumėte puikų sprendimą savo patalpų saugumo poreikiams tenkinti. Didžiausią dėmesį skirdami naujovėms, patikimumui ir universalumui, mūsų spynos sukurtos taip, kad viršytų lūkesčius ir užtikrintų ramybę įvairioms reikmėms. Patobulinkite savo patalpų saugumo strategiją naudodami mūsų pažangias elektromagnetines spynas – kur jėga ir sudėtingumas.

Vidaus sąlygoms - Questions and answers

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija