Kortelės

Pristatome mūsų elektronines prieigos kontrolės korteles, sukurtas siekiant užtikrinti saugius ir efektyvius įėjimo sprendimus. Mūsų asortimente yra įvairių variantų, tokių kaip ISO 125 KHz 64 bitų plono nuotolio kortelės, MIFARE 1K 13,56 MHz kortelės, MIFARE 4K 13,56 MHz kortelės, LR ISO 125 kHz 64 bitų padidinto nuskaitymo atstumo kortelės, DUAL CHIP CARD EM900M, HID atstumo kortelės ir kt. Visos mūsų kortelės yra baltos ir užtikrina patikimą prieigos kontrolės sistemų veikimą. Pasirinkite iš įvairių variantų, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius ir padidintumėte savo objekto saugumą.

Kortelės

Aktyvūs filtrai

Kortelės, elektroninės kortelės, skirtos praėjimo (įeigos) kontrolės sistemoms, yra nepakeičiama priemonė užtikrinti patikimą ir saugų prieigos valdymą. Šios kortelės naudojamos įvairiose pramonės, komercinėse ir viešosiose erdvėse, siekiant suteikti tik įgaliotiems asmenims teisę patekti į tam tikras patalpas ar zonas.

Elektroninės kortelės yra itin patogios ir praktiškos naudoti. Jos gali būti lengvai nešiojamos rankoje arba užsukamos prie raktų grandinės. Tai užtikrina paprastą ir greitą prieigą, be reikalo nešiojant fizinį raktą ar ieškant tinkamo kodėlio.

Šios kortelės pasižymi aukštu atpažinimo tikslumu ir patikimumu. Jos gali būti programuojamos ir sukonfigūruojamos pagal specifinius poreikius ir prieigos teises. Tai leidžia valdyti prieigą skirtingiems vartotojams arba grupėms, taip užtikrinant optimalų saugumo lygį.

Elektroninės kortelės yra ilgaamžės ir atsparios. Jos gali būti naudojamos kasdieniame naudojime, nes jų atsparumas pažeidimams ir atliekų tvarkymo sistemos yra aukštas. Tai suteikia papildomą patikimumą ir padeda išvengti dažnų kortelių keitimų arba pakeitimų.

Be to, šios kortelės gali būti integruojamos su kitomis prieigos kontrolės sistemomis ir saugumo technologijomis. Tai apima stebėjimo kameras, biometrines priemones arba signalizaciją, kurios papildomai stiprina saugumo sistemą ir užtikrina visapusišką prieigos kontrolės efektyvumą.

Pasirinkdami elektronines kortelės praėjimo (įeigos) kontrolės sistemoms, jūs pasirenkate patikimą ir efektyvų sprendimą. Jos užtikrina patogią prieigą, didina saugumą ir leidžia efektyviai valdyti prieigą prie svarbių patalpų ar zonų.

Kortelės - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija