Instaliavimo medžiagos

Instaliavimo medžiagos - montavimo, įrangos (praėjimo kontrolės, vaizdo stebėjimo sistemų ir kitų) medžiagos.

Kategorijoje pateikti:

Kabeliai

Kabeliai - jungiamieji laidai skirti įrangos ir...

Kabelių jungtys

Kabelių jungtys - jungtys, kištukai, lizdai skirti...

Aksesuarai

Aksesuarai - papildomos medžiagos ir priedai skirti...

Kontaktinės dėžutės, dėžės

Kontaktinės dėžutės, dėžės - laidų, jungčių dėžutės...

Plastikiniai kanalai

Plastikiniai kanalai - skirti jungiamųjų laidų ir...

Aktyvūs filtrai

Mūsų montavimo medžiagos sukurtos taip, kad tiktų įvairioms reikmėms, įskaitant darbą ir prijungimą prie vaizdo stebėjimo sistemų, automatinių vartų atidarytuvų, durų skambučio, varstomų vartų, hidraulinių durų atidarytuvų, biometrinių skaitytuvų, išmaniųjų durų spynų įvairiems durų tipams ir D-FORCE sistemos.

Mūsų laidai, jungtys ir priedai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir sukurti taip, kad atitiktų visus pramonės saugos, ilgaamžiškumo ir patikimumo standartus. Jie taip pat sukurti taip, kad užtikrintų aukščiausią našumo lygį, todėl puikiai tinka naudoti įvairiuose projektuose, tiek dideliuose, tiek mažuose. Be laidų, jungčių ir priedų pasirinkimo, taip pat siūlome įvairias kontaktų dėžutes, plastikinius kanalus ir kitas montavimo medžiagas, kurios padės lengvai užbaigti projektą. Mūsų kontaktinės dėžutės puikiai tinka saugiam ryšiui tarp įrenginių sukurti, o plastikiniai kanalai gali padėti sutvarkyti ir apsaugoti laidus.

Nesvarbu, ar esate profesionalus montuotojas, ar DIY entuziastas, mūsų montavimo medžiagos gali padėti sukurti saugią, patikimą ir efektyvią sistemą. Nuo tinkamų laidų ir jungčių parinkimo iki laidų organizavimo ir apsaugos – turime viską, ko reikia, kad darbas būtų atliktas tinkamai.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje Digitalas.lt siūlome klientams geriausią įmanomą montavimo medžiagų pasirinkimą už prieinamiausią kainą.

Instaliavimo medžiagos - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija