Spynos

Elektroninės durų spynos - modernus ir efektyvus būdas užtikrinti saugumą, patogumą ir stilių. Mūsų parduotuvėje pristatome įvairiausias elektronines spynas, pritaikytas tiek privatiems namams, tiek verslo įmonėms. Jų privalumai neapsiriboja tik paprastu atidarymo mechanizmu.

Mūsų asortimente rasite įvairių spynų tipų, pritaikytų skirtingoms durų rūšims. Elektroninės durų spynos yra ypatingai patogios ir saugios, ypač viešbučiams. Jos suteikia galimybę valdyti duris naudojant biometrinius duomenis, kodus ar net jutiklinius ekranus.

Viena iš unikalių savybių yra biometrinio atpažinimo galimybė, leidžianti naudoti pirštų atspaudus ar kitus biometrinius duomenis atidarant duris. Tai užtikrina, kad į patalpą pateks tik įgalioti asmenys, didinant saugumo lygį.

Kitas populiarus pasirinkimas yra kodaspynė. Svečiai gali įvesti unikalų kodą, paliekantį tradicinius raktus nuo durų. Keičiami kodai užtikrina papildomą saugumą ir leidžia lengvai valdyti prieigą svečiams.

Jutiklinio ekrano spynos suteikia modernų ir elegantišką dizainą, o jutiklinis ekranas palengvina durų naudojimą. Šių spynų funkcionalumas dažnai papildomas kitomis galimybėmis, padidinančiomis visapusišką saugumo lygį.

Elektroninės durų spynos yra išmanus ir efektyvus investicijos į saugumą. Mūsų parduotuvėje rasite platų šiuolaikinių spynų pasirinkimą, kuris atitiks visus jūsų poreikius. Naujinkite savo namus ar verslą šiandien ir pasinaudokite modernių technologijų privalumais, užtikrinantys ne tik saugumą, bet ir patogumą.

Spynos standartinėms durims

Atraskite patikimų ir standartinių durų spynų pasaulį...

Spynos stiklo durims, berėmėms

Šiuolaikinėse interjero tendencijose be rėmo stiklo...

Spynos lauko varteliams

Kiekvienas namo savininkas supranta, kad lauko vartai...

Elektroninės viešbučių spynos D-Lock

D-Lock spynos viešbučiams ir biurams - spynos skirtos...

Spynos su kodine klaviatūra

Atraskite patogumo ir saugumo kombinaciją su mūsų...

Išmanios spynos

Mūsų išmaniosios spynos yra puikus pasirinkimas...

Išmanios rankenos

Šios naujoviškos rankenos siūlo universalius atrakinimo...

Elektromagnetinės spynos

Sveiki atvykę į mūsų Elektromagnetinių spynų...

Elektromagnetinių spynų laikikliai

Elektromagnetinių spynų laikikliai – esminiai elementai,...

Strypinės spynos

Pristatome mūsų "Strypinės spynos" – išmanų sprendimą...

Sklendės durims

Sklendės durims - elektriniai užraktai veikiantis...

Baldinės spynelės ir spintelių spynos

DIGITALas elektroninis spintelių užraktas gali būti...

Elektromechaninės-pridedamos spynos

Elektromechaninės-pridedamos spynos - elektriniai...

Priešgaisrinio išėjimo durų laikikliai (spynos)

Atraskite mūsų priešgaisrinių išėjimo durų laikiklių...

Mechaninės spynos

Mechaninės spynos - įprastos kokybiškos mechaninės durų...

Fiksuotos rankenos

Fiksuotos rankenos - durų rankenos neturinčios mechanizmo.

Priedai spynoms

Priedai spynoms - spynų priedai ir aksesuarai svarbūs...

Aktyvūs filtrai

Pagrindinis būsto saugojimo dalykas yra- spynos. Jų yra begale nuo standartinių, paprastų spynų iki  išmanių spynų su kodinemis klaviatūromis. 

Norint užtikrinti aukščiausią saugumo lygį, svarbu pasirinkti tinkamą spyną ar tai būtų stikline, metaline, medine ar plastikine duris.

Spynos standartinėms ar stiklo  durims bei lauko varteliams, visą taip galima rasti mūsų online bei fizineje parduotuveje.  Jų passkirtis, kaip ir visų kitų spynų, užtvirtinti namo saugumą. Mūsų asortimente galite rasti didelį pasirinkimą.

Elektroninės durų spynos yra patogus ir saugus sprendimas ypač viešbučio svečiams, kurie savo viešnagės metu nori jaustis saugūs ir apsaugoti. Nesvarbu, ar esate viešbučio savininkas, ar svečias, elektroninės durų spynos siūlo daugybę privalumų, kurių tradicinės spynos tiesiog negali jiems prilygti.

 

Viena įdomiausių elektroninių durų spynų savybių yra galimybė pridėti biometrinį valdymą, pavyzdžiui, pirštų atspaudų naudojimas atidarant duris. Ši technologija užtikrina, kad į patalpą galėtų patekti tik įgalioti asmenys, todėl pašaliniams asmenims įeiti praktiškai neįmanoma. Naudodami biometrinę kontrolę viešbučio svečiai gali mėgautis aukštesnio lygio saugumu ir ramybe savo viešnagės metu.

 

Kitas populiarus elektroninių durų spynų variantas yra kodaspynė. Tai leidžia svečiams įvesti unikalų kodą, kad atrakintų savo kambarį, o tai yra patogi alternatyva tradiciniams raktams. Turėdami kodą, svečiai gali ateiti ir išeiti kaip nori, nesijaudindami dėl fizinio rakto. Lengvai keičiami kodai, užtikrinantys kambario saugumą būsimiems svečiams.

 

Jutiklinio ekrano užraktai taip pat tampa vis populiaresni. Šiose Smart spynose naudojama jutiklinio ekrano sąsaja, leidžianti svečiams atrakinti duris ir dar lengviau patekti į savo kambarius. Jutiklinio ekrano užraktai dažnai suporuojami su kitomis funkcijomis, pvz., biometriniu valdymu arba kodais, kad būtų užtikrintas papildomas saugumo lygis.

 

Elektroninės durų spynos yra puiki investicija bet kuriai įstaigai, norinčiai pagerinti savo svečių ir darbuotojų saugumą.  Su galimybe pridėti biometrinį valdymą, kodus ir jutiklinio ekrano sąsajas, elektroninės durų spynos siūlo daugybę variantų, atitinkančių bet kurio viešbučio poreikius. Tai kam laukti? Naujovinkite prie elektroninių durų spynų šiandien ir suteikite savo svečiams ramybę, kurios jie nusipelnė!

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija