Spynos

Durų spyna yra būtinas bet kurios namų ar biuro apsaugos sistemos komponentas. Jie užtikrina saugų ir lengvą prieigą įgaliotiems asmenims. Kiekvienoms durims svarbu pasirinkti tinkamą durų spyną: stikline, medine ar plastikine, kiekviena turi savo išskirtines savybes, o saugumui užtikrinti itin svarbu pasirinkti tinkamą spyną.

Mūsų asortimente galite rasti įvairių tipų spynų kaip: spynos stiklinėms durims, spynos medinėms durims, spynos, tinkamos viešbučių apsaugai, išmaniosios spynos, elektromagnetinės, kodinės spynos ir specialūs priedai spynoms. Turėdami tokį didelį spynų pasirinkimą, nesunkiai rasite būtent tai, ko jums reikia!

Spynos standartinėms durims

Atraskite patikimų ir standartinių durų spynų pasaulį...

Spynos stiklo durims, berėmėms

Spynos stiklo durims, berėmėms - spynos skirtos ir...

Spynos lauko varteliams

Spynos lauko varteliams - elektroninės spynos skirtos ir...

Elektroninės viešbučių spynos D-Lock

Elektroninės viešbučių spynos  D-Lock, tai spynos...

Spynos su kodine klaviatūra

Atraskite patogumo ir saugumo kombinaciją su mūsų...

Išmanios spynos

Mūsų išmaniosios spynos yra puikus pasirinkimas...

Išmanios rankenos

Išmanios rankenos - išmanusis užraktas, kurio...

Elektromagnetinės spynos

Elektromagnetinės spynos - elektriniai užraktai...

Elektromagnetinių spynų laikikliai

Elektromagnetinių spynų laikikliai - elektromagnetinės...

Strypinės spynos

Strypinės spynos - elektriniai užraktai veikiantis...

Sklendės durims

Sklendės durims - elektriniai užraktai veikiantis...

Baldinės spynelės ir spintelių spynos

Baldinės spynelės ir spintelių spynos - elektroninės...

Elektromechaninės-pridedamos spynos

Elektromechaninės-pridedamos spynos - elektriniai...

Priešgaisrinio išėjimo durų laikikliai (spynos)

Priešgaisrinio išėjimo durų laikikliai (spynos) -...

Mechaninės spynos

Mechaninės spynos - įprastos kokybiškos mechaninės durų...

Fiksuotos rankenos

Fiksuotos rankenos - durų rankenos neturinčios mechanizmo.

Priedai spynoms

Priedai spynoms - spynų priedai ir aksesuarai svarbūs...

Aktyvūs filtrai

Pagrindinis būsto saugojimo dalykas yra- spynos. Jų yra begale nuo standartinių, paprastų spynų iki  išmanių spynų su kodinemis klaviatūromis. 

Norint užtikrinti aukščiausią saugumo lygį, svarbu pasirinkti tinkamą spyną ar tai būtų stikline, metaline, medine ar plastikine duris.

Spynos standartinėms ar stiklo  durims bei lauko varteliams, visą taip galima rasti mūsų online bei fizineje parduotuveje.  Jų passkirtis, kaip ir visų kitų spynų, užtvirtinti namo saugumą. Mūsų asortimente galite rasti didelį pasirinkimą.

Elektroninės durų spynos yra patogus ir saugus sprendimas ypač viešbučio svečiams, kurie savo viešnagės metu nori jaustis saugūs ir apsaugoti. Nesvarbu, ar esate viešbučio savininkas, ar svečias, elektroninės durų spynos siūlo daugybę privalumų, kurių tradicinės spynos tiesiog negali jiems prilygti.

 

Viena įdomiausių elektroninių durų spynų savybių yra galimybė pridėti biometrinį valdymą, pavyzdžiui, pirštų atspaudų naudojimas atidarant duris. Ši technologija užtikrina, kad į patalpą galėtų patekti tik įgalioti asmenys, todėl pašaliniams asmenims įeiti praktiškai neįmanoma. Naudodami biometrinę kontrolę viešbučio svečiai gali mėgautis aukštesnio lygio saugumu ir ramybe savo viešnagės metu.

 

Kitas populiarus elektroninių durų spynų variantas yra kodaspynė. Tai leidžia svečiams įvesti unikalų kodą, kad atrakintų savo kambarį, o tai yra patogi alternatyva tradiciniams raktams. Turėdami kodą, svečiai gali ateiti ir išeiti kaip nori, nesijaudindami dėl fizinio rakto. Lengvai keičiami kodai, užtikrinantys kambario saugumą būsimiems svečiams.

 

Jutiklinio ekrano užraktai taip pat tampa vis populiaresni. Šiose Smart spynose naudojama jutiklinio ekrano sąsaja, leidžianti svečiams atrakinti duris ir dar lengviau patekti į savo kambarius. Jutiklinio ekrano užraktai dažnai suporuojami su kitomis funkcijomis, pvz., biometriniu valdymu arba kodais, kad būtų užtikrintas papildomas saugumo lygis.

 

Elektroninės durų spynos yra puiki investicija bet kuriai įstaigai, norinčiai pagerinti savo svečių ir darbuotojų saugumą.  Su galimybe pridėti biometrinį valdymą, kodus ir jutiklinio ekrano sąsajas, elektroninės durų spynos siūlo daugybę variantų, atitinkančių bet kurio viešbučio poreikius. Tai kam laukti? Naujovinkite prie elektroninių durų spynų šiandien ir suteikite savo svečiams ramybę, kurios jie nusipelnė!

Spynos - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija