Distancinio valdymo komplektai

Distancinio valdymo komplektai - papildomų elektroninių prietaisų komplektas skirtas valdyti elektrinius įrenginius nuotoliniu būdu.

Distancinio valdymo komplektai

Aktyvūs filtrai

Nuotolinio valdymo rinkiniai – pažangių elektroninių prietaisų rinkinys, kruopščiai sukurtas sklandžiai valdyti elektros prietaisus per atstumą. Ši kategorija apima daugybę sudėtingų variantų.

Nuotolinis valdymas – įrenginių ir sistemų valdymo per atstumą. Kita vertus, GSM valdymas nuotolinį valdymą perkelia į kitą lygį, įgalindamas valdymą per GSM tinklą (2G, 3G, 4G). Tai pasiekiama naudojant GSM valdiklius, suteikiančius nuotolinio valdymo galimybes be interneto ar duomenų perdavimo būtinybės.

Mūsų kategorijoje yra įvairių produktų, įskaitant nuotolinio valdymo imtuvus ir kitus nuotolinio valdymo pultus, nuotolinio valdymo rinkinius, išmaniuosius WIFI ir GSM valdymo sprendimus.

Rinkitės iš įvairių rinkinių, pritaikytų jūsų konkretiems poreikiams – dviejų kanalų nuotolinio valdymo pulto rinkiniai, siųstuvas WIFI-TO-REMOTE, skirtas valdyti per smart telefoną, RF+WIFI parinktys ir rinkiniai su papildomais nuotolinio valdymo pulteliais. Pasirinkite rinkinį, atitinkantį jūsų poreikius, nesvarbu, ar tai vienas pultelis, ar 5, 10, 50 ar net 100 imtuvų rinkinys. Patirkite asmeniniams poreikiams pritaikytų nuotolinio valdymo sprendimų laisvę naudodami mūsų platų asortimentą.

Distancinio valdymo komplektai - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija