Elektroniniai raktai - pakabukai

Mūsų parduotuvėje atraskite platų Mifare, ISO ir RFID raktų pakabukų asortimentą, siūlantį patogius ir efektyvius prieigos kontrolės sprendimus. Sukurtos ilgaamžiškumui, mūsų raktų pakabukai atlaiko kasdienį naudojimą ir užtikrina patikimą veikimą. „Mifare“ raktų pakabukai sklandžiai integruojami su „Mifare“ sistemomis, kurios yra įvairių spalvų ir dizaino, kad atitiktų jūsų pageidavimus. ISO reikalavimus atitinkantys raktų pakabukai garantuoja suderinamumą su tarptautiniais standartais, idealiai tinka įmonių, švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigoms. Mūsų RFID raktų pakabukai suteikia bekontakčio prieigos kontrolę su elegantišku dizainu ir ryškiomis spalvomis. Pasitikėkite „Digitalas“ už konkurencingas kainas ir ekspertų pagalbą ieškant tobulų raktų pakabukų pagal jūsų poreikius.

Elektroniniai raktai - pakabukai

Aktyvūs filtrai

Elektroninis pakabukas yra efektyvus ir modernus sprendimas praėjimo (įeigos) kontrolės sistemai. Šis įrenginys leidžia organizuoti patikimą ir saugią prieigos kontrolę, užtikrinant, kad tik įgalioti asmenys gali patekti į tam tikras zonas ar patalpas.

Šio elektroninio pakabuko funkcionalumas gali būti pritaikytas prie specifinių poreikių ir reikalavimų. Jis veikia remiantis modernia technologija, tokia kaip RFID (Radio Frequency Identification) ir leidžiančia identifikuoti ir patvirtinti asmenų tapatybę.

Elektroninis pakabukas taip pat gali būti integruotas su kitomis saugumo sistemomis, pavyzdžiui, vaizdo stebėjimo kameromis ar signalizacija, kad būtų užtikrintas dar didesnis saugumas ir stebėjimas.

Šis modernus sprendimas gali būti pritaikytas įvairioms erdvėms, pradedant pagrindine įeiga ir baigiant apribojamomis zonoms. Elektroninis pakabukas ne tik užtikrina saugumą, bet taip pat suteikia patogumą ir kontrolę savininkams bei valdytojams.

Su elektroninio pakabuko pagalba savininkai gali užtikrinti saugią ir efektyvią praėjimo kontrolę, taip apsaugodamos savo turtą ir užtikrindamos teisėtą prieigą tik įgalintiems asmenims.

Elektroniniai raktai - pakabukai - Questions and answers

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija