LoRa sistemos

Atnaujinkite savo viešbučio saugumą ir svečių patirtį naudodami DIGITALas išmaniąsias spynas su integruotomis LoRa sistemomis. Mūsų pažangiausia technologija, sklandžiai valdoma intuityvia LoRa programėle, užtikrina aukščiausio lygio apsaugą naudojant pažangų šifravimą. Lengvai valdykite ir pritaikykite užraktus net nuotoliniu būdu, kad būtų neprilygstamas valdymo lygis. Sukurtos taip, kad būtų lengva integruoti nepažeidžiant estetikos, „D-Lock“ LoRa sistemos iš naujo apibrėžia šiuolaikinį svetingumo saugumą. Ištirkite mūsų kolekciją dabar, kad gautumėte išskirtinių pasiūlymų ir atvertumėte ateitį, kai jūsų turtas yra protingo, saugaus ir sudėtingo svetingumo priešakyje. Pakelkite savo standartus su DIGITALas išmaniosiomis spynomis.

LoRa sistemos

Aktyvūs filtrai

Pakelkite savo viešnagi saugumą iki precedento neturinčių aukštumų naudodami mūsų išskirtinę išmaniųjų spynų kolekciją su integruotomis LoRa sistemomis. D-Lock pristato pažangiausią sprendimą, pritaikytą šiuolaikinei svetingumo pramonei, kur elektroninės viešbučių spynos sklandžiai veikia su naujoviška LoRa programėle. Priimkite naują saugos standartą, nes šie užraktai teikia pirmenybę aukščiausio lygio apsaugai naudojant pažangius šifravimo ir autentifikavimo protokolus, užtikrindami tvirtovę primenančią aplinką jūsų gerbiamiems svečiams.

Lengvai valdykite ir tinkinkite elektroninius viešbučių užraktus naudodami patogią LoRa programėlę, suteikdami administratoriams neprilygstamą valdymą ir sklandų prieigos tinkinimą. Valdykite iš bet kurios vietos naudodami LoRa programos nuotolinį pasiekiamumą, įgalinantį stebėjimo ir valdymo galimybes realiuoju laiku, kad galėtumėte mėgautis be rūpesčių kelyje.

Sukurtos lengvai integruoti į esamą viešbučio infrastruktūrą, D-Lock LoRa sistemos siūlo šiuolaikišką saugumo atnaujinimą, nepakenkiant jūsų nuosavybės estetiniam patrauklumui. Naršykite mūsų internetinėje parduotuvėje, kur rasite įvairaus išmaniųjų spynų su integruotomis LoRa sistemomis asortimento, kad jūsų turtas išliktų svetingumo saugumo priešakyje.

Atraskite neprilygstamą patogumą savo svečiams naudodamiesi skaitmenine rakto prieiga per LoRa programėlę, leisdami jiems be vargo atrakinti kambarius išmaniaisiais telefonais, įnešdami į savo viešnagę šiuolaikišką ir rafinuotą prisilietimą. Atraskite išskirtinius pasiūlymus ir konkurencingas kainas naršydami mūsų internetinėje parduotuvėje – tai garantuoja išskirtinę vertę už jūsų investiciją į pažangų svetingumo saugumą.

Patirkite viešbučio saugumo ateitį su D-Lock išmaniosiomis spynomis ir integruotomis LoRa sistemomis. Naršykite mūsų svetainėje, kad surastumėte tobulą smart spynos sprendimą, kurį sklandžiai derinama su unikaliais jūsų nuosavybės poreikiais. 

LoRa sistemos - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija