Belaidės vaizdo stebėjimo sistemos

Belaidės vaizdo stebėjimo sistemos - šioje kategorijoje surasite 4G (LTE), WiFi bevieles nuotolinio vaizdo stebėjimo kameras, autonominės kameros su saulės baterijomis, kurios nereikalauja papildomų laidų vaizdo perdavimui ir skirtos tiek vidaus tiek lauko sąlygoms. Šios IP vaizdo kameros vaizdą transliuoja per mobilųjį internetą ar Wi-Fi tinkle su galimybe peržiūros (stebėjimo) per aplikaciją (programėlę) mobiliame telefone. Čia taip pat pateikiami priedai ir aksesuarai skirti IP vaizdo kamerų ryšio užtikrinimui: WiFi, 4G maršrutizatoriai - routeriai, WiFi tinklo praplėtėjai, adapteriai, antenos ir stiprintuvai, skirti WiFi ar mobilaus ryšio signalo sustiprinimui.

Belaidis IP vaizdo stebėjimas yra geras saugumo sistemos variantas, naudojamas tais atvejais, kai reikia kelių tipų įrangos derinio arba dėl to, kad neįmanoma tiesti kabelio. Renkantis šią vaizdo stebėjimo sistemos versiją, galima pasiekti aukštos kokybės ryšį su absoliučiu įrangos mobilumu. Bevielio vaizdo stebėjimo kameros gali būti tose vietose, kur kabelis tiesiog neįmanomas.

Belaidės vaizdo stebėjimo sistemos

Aktyvūs filtrai

Bevielės nuotolinio stebėjimo IP kameros lengvai montuojamos ir įdiegiamos naudojant tik telefoną, o stebėjimas galimas iš bet kokios vietos, kur yra internetas.

Duomenų perdavimui WiFi belaidė vaizdo stebėjimo kamera naudoja interneto signalą iš prieigos taško. Sistemoje turi būti maršrutizatorius, kuris platina internetą per Wi-Fi. Norint užtikrinti stabilų bevielių kamerų veikimą, paprastai pakanka net žemo signalo lygio.

4G (LTE) naudoja mobiliojo operatoriaus interneto GSM tinklą. Stabiliam veikimui dažniausiai nebūtinas 5G, 4G interneto ryšys, o pakanka 3G signalo.

WIFI vaizdo stebėjimo kameros, 4G (LTE), 3G kameros su SIM kortele turi daug privalumų. Pagrindinis - montavimo paprastumas ir patikimumas. Esminė šių kamerų paskirtis yra patalpų ir teritorijų apsauga. Šie prietaisai padidins jūsų namų ar kiemo saugumą ir leis jums užfiksuoti visus nekviestus svečius. Asortimente rasite vidaus (skirtos naudoti patalpose) ir lauko kameros, kurios padės stebėti naminių gyvūnų ir vaikų, praleidžiančių laiką namuose ar šalia namų, veiksmus. Su funkcionalesniais modeliais galite net kalbėti su jais. Mikrofonas, aukšta vaizdo kokybė, naktinio matymo funkcija ir kiti papildomi patobulinimai dar labiau padidins šių įrenginių naudojimo galimybes.

Belaidės vaizdo stebėjimo sistemos - Questions and answers

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija