Bekontakčiai kūno temperatūros matuokliai (Pirometrai-Тermovizoriai)

Bekontakčiai kūno temperatūros matuokliai (Pirometrai-Тermovizoriai) - prietaisai skirti nuotoliniam - bekontakčiam žmogaus kūno temperatūros matavimui, veikiantys termoviziniu principu skirti nuotoliniam - bekontakčiam žmogaus kūno temperatūros matavimui. Šių prietaisų veikimas pagrįstas neatvėsusių silicio mikrobolometrų technologija. Juos galima lengvai nešiotis ir naudoti įvairiose sunkiai pasiekiamose vietose, o taip pat integruoti į praėjimo kontrolės sistemas įmonėse, kuriose nėra didelių žmonių srautų.

Bekontakčiai kūno temperatūros matuokliai (Pirometrai-Тermovizoriai)

Bekontakčiai termovizoriniai matuokliai

Bekontakčiai termovizoriniai matuokliai - prietaisai...

Termovizoriniai terminalai su praėjimo kontrole

Termovizoriniai terminalai su praėjimo kontrole -...

Turniketų komplektai su praėjimo kontrole ir termovizoriais

Turniketų komplektai su praėjimo kontrole ir...

Programinė įranga

Programinė įranga - programos skirtos įeigos kontrolės...

Aktyvūs filtrai

Pirometrai-Тermovizoriai - skirti nuotoliniam - bekontakčiam žmogaus kūno temperatūros matavimui, veikiantys termoviziniu principu skirti nuotoliniam - bekontakčiam žmogaus kūno temperatūros matavimui. Šių prietaisų veikimas pagrįstas neatvėsusių silicio mikrobolometrų technologija. Juos galima lengvai nešiotis ir naudoti įvairiose sunkiai pasiekiamose vietose, o taip pat integruoti į praėjimo kontrolės sistemas įmonėse, kuriose nėra didelių žmonių srautų.

Sveiki atvykę į mūsų bekontakčių kūno temperatūros matuoklių kolekciją, įskaitant pirometrus ir termovizorius. Šie naujoviški įrenginiai yra sklandžiai integruoti į valdymo sistemas, todėl užtikrina didelį transporto ir žmonių judėjimo, srautų ir susibūrimų stebėjimą ir valdymą. Nepriklausomai nuo matomumo ir apšvietimo sąlygų, jie tiksliai nustato temperatūrą, užtikrindami asmenų saugumą ir gerovę.

Bekontakčiai kūno temperatūros matuokliai, taip pat žinomi kaip pirometrai arba termovizoriai, yra pažangūs prietaisai, skirti matuoti kūno temperatūrą be fizinio kontakto. Jie veikia aptikdami kūno skleidžiamą infraraudonąją spinduliuotę ir paversdami ją temperatūros rodmenimis. Šis neinvazinis metodas yra greitas, tikslus ir nereikalauja artimo kontakto, todėl jis idealiai tinka naudoti įvairiomis sąlygomis.

Šiuos įrenginius galima naudoti įvairiose aplinkose, įskaitant oro uostus, ligonines, mokyklas, biurus ir viešojo transporto mazgus, kad būtų galima patikrinti, ar žmonėms nepakyla kūno temperatūra. Nustatydami karščiuojančius asmenis, jie padeda užkirsti kelią užkrečiamųjų ligų, tokių kaip COVID-19, plitimui ir palaikyti saugią ir sveiką aplinką visiems.

Nors bekontakčiai kūno temperatūros matuokliai turi daug privalumų, įskaitant greitą ir tikslų temperatūros patikrinimą, yra keletas trūkumų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Šiuos įrenginius gali reikėti reguliariai kalibruoti, kad būtų užtikrintas tikslumas, ir jie gali būti netinkami naudoti esant ekstremalioms temperatūroms ar atšiaurioms aplinkos sąlygoms.

Klientai renkasi bekontakčius kūno temperatūros matuoklius dėl patogumo, patikimumo ir veiksmingumo, siekiant greitai nustatyti karščiavimo simptomus. Dėl savo bekontakčio veikimo jie užtikrina patogų ir higienišką patikrinimą tiek naudotojams, tiek operatoriams, sumažindami kryžminio užteršimo riziką.

Mūsų internetinėje parduotuvėje mes siūlome dvi išskirtines galimybes:

  • Bekontaktis sieninis termometras K-K3: šis naujoviškas prietaisas matuoja temperatūrą per atatranką, todėl tikslūs rodmenys rodomi be fizinio kontakto. Puikiai tinka įvairiems nustatymams, jis siūlo patikimą temperatūros stebėjimą ir patobulintus saugos protokolus.
  • ZKTeco SpeedFace-V5L [TD]: šis modernus įrenginys sujungia bekontakčių ir šiluminių vaizdų technologiją su prieigos kontrolės ir darbo laiko terminalo funkcijomis. Su veido atpažinimo galimybėmis ir WIFI ryšiu, jis siūlo sklandų ir efektyvų temperatūros patikrinimą intensyvaus eismo vietose.

  Apsipirkite dabar digitalas.eu ir pasirūpinkite savo patalpų saugumu su mūsų  įrenginiais.

Bekontakčiai kūno temperatūros matuokliai (Pirometrai-Тermovizoriai) - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija