D-Time programinė įranga

D-Time – tai Lietuviškas produktas - UAB DIGITALas sukurta autorizuota (licencijuojama) specialioji programinė įranga sukurta apibendrinant daugiametę patirtį įeigos kontrolės sistemų gamybos, montavimo ir pardavimų srityje, atsižvelgiant į Lietuvos ir tarptautinių klientų (vartotojų) poreikius bei praktinius pageidavimus. Teikiama specializuota galinga programinė įranga sujungta su D-Time Attendance darbo laiko ir lankomumo apskaitos modulių paketu yra profesionalus saugumo ir darbo laiko apskaitos sprendimas skirtas mažoms, didelėms ir labai didelėms įmonės. Gali būti pritaikomas (naudojamas) labai skirtingų veiklos sričių įmonėse ir įstaigose siekiančiuose pažangių šiuolaikinių technologijų pagalbą modernizuoti įmonės veiklą, sukurti saugią ir patogią darbo aplinką, efektyviai naudoti žmogiškuosius išteklius ir automatizuoti įeigos, apskaitos ir kontrolės darbus, maksimaliai eliminuojant darbuotojų klaidas šioje veikloje.

D-Time Attendance programinė įranga

  D-Time Attendance lietuviška įeigos kontrolės (laiko...

Produktų dar nėra

Sekite naujienas! Čia bus rodoma daugiau produktų, kai jie bus pridėti.

    D-Time programa dirba kaip Jūsų privatus įeigos kontrolės (apskaitos) debesis, kuris pasiekiamas iš bent kurio pasaulio krašto neribotam kiekiui skirtingų lygių (teisių) administratorių per interneto naršyklę naudojant kompiuterius arba išmaniuosius telefonus. Esant poreikiui saugumo sumetimais galima naudoti tik uždarame vidiniame tinkle, kurio duomenys nebus pasiekiami per internetą iš išorinių įrenginių arba VPN šifruotu kanalu iš išorės. Administratoriai turi galimybę prisijungti prie daug įrenginių ir juos administruoti vienu metu, tvarkyti darbuotojų duomenis, įrašyti darbuotojo duomenis į daug įrenginių, gauti ataskaitas pasirinkto departamento apie lankomumą, išdirbtą laiką, apskaičiuotą darbo užmokestį už pasirinktą laikotarpį. D-Time Attendance programa gali būti susieta-integruotą su daugeliu populiariausiu buhalteriniu programu: Rivile, Alga, B1 ir kitos. 

D-Time programinė įranga garantuoja stabilų ryšį duomenų apsikeitimui su ZKTeco terminalais, durų kontroleriais, D-Lock TTLock išmaniomis spynomis per Ethernet/WI-FI ryšį (suderinamų-palaikomų įrenginių sąrašas pateikiamas žemiau).

D-Time programinė įranga - Klausimai ir atsakymai

close Prekių krepšelis
close Prekių krepšelis

Naujos paskyros registracija